Pokaz Victoria’s Secret w Paryżu wciąż budzi emocje. Choć show miało miejsce zaledwie kilka dni temu, to dopiero teraz odbyła się jego telewizyjna premiera. Głównymi gwiazdami muzycznymi byli: Bruno Mars, Lady Gaga oraz The Weeknd. Muzycy wykonali najnowsze hity.

Tegoroczny pokaz Victoria’s Secret odbył się w Paryżu. Na wybiegu zobaczyliśmy najbardziej znane Aniołki – Adrianę Limę czy Alessandrę Ambrossio. Nie zabrakło także Iriny Shayk czy Gigi Hadid. Pokazowi mody towarzyszył również pokaz muzyczny.

Największe show zrobiła oczywiście Lady Gaga i co do tego nikt nie ma wątpliwości. Artystka wie, jak zwrócićna siebie uwagę zgromadzonych gości. Wzięła przykład z modelek i podczas swojego koncertu przebierała się kilka razy! W pierwszym występie postawiła na dwa żywiołowe utwory z ostatniej płyty „Ayo” oraz „John Wayne”. Nie da się nie zauważyć, że piosenkarka świetnie bawiła się z modelkami, które kroczyły po wybiegu w rytm piosenek.

Drugi występ Lady Gagi był równie emocjonujący co pierwszy. Artystka wykonała utwór Million Reasons.

Swoje nowości zaprezentował również Bruno Mars. Wokalista wykonał dwie piosenki z najnowszej płyty: 24K Magic oraz Chunky. Bruno z pewnością rozruszał zgromadzoną publiczność. Również modelki świetnie bawiły się w jego towarzystwie.

Występ The Weeknd tak jak dwa pozostałe był na bardzo wysokim poziomie. Wokalista postawił na pewniaka – wykonał najnowszy singiel Starboy, który podbija listy przebojów. Najciekawszym elementem pokazu z pewnością było pojawienie się na wybiegu Belli Hadid, z którą wokalista był w jakiś czas temu w związku. Podczas pokazu muzyk musiał stawić czoła byłej ukochanej.