Pokaz Victoria's Secret 2019 odwołany? Taką niepokojącą informacją podzielił się "aniołek" Victoria's Secret, 28-letnia modelka Shanina Shaik, w jednym z ostatnich wywiadów. Modelka wyraziła swoje ubolewanie nad tym, że "największe show modowe roku" zostało odwołane. Niestety, pokaz Victoria's Secret w tym roku się nie odbędzie - powiedziała Shaik w rozmowie z "Daily Telegraph". - To coś, do czego zupełnie nie jestem przyzwyczajona, bo zwykle w tym czasie trenuję jako aniołek do naszego show. Ale na pewno w przyszłości coś jeszcze się wydarzy. Teraz trwają prace nad tworzeniem nowej koncepcji naszego show. W końcu to najlepszy pokaz mody na świecie!  Czyżby modelka zdradziła tym samym najpilniej strzeżoną tajemnicę marki Victoria's Secret...?

Pokaz Victoria's Secret odwołany? Marka ma problemy?

Pokaz Victoria's Secret, transmitowany w telewizji zawsze zimą, przyciąga miliony widzów. Zeszłoroczne show oglądały ponad 3 miliony ludzi na całym świecie, a najlepszym wynikiem oglądalności marka mogła się pochwalić w 2013 roku. Wtedy show z aniołkami w roli głównej obejrzało 10 milionów widzów! Jednak ostatnio najsłynniejsza marka bieliźniana ma kłopoty. Zaczęło się od oskarżeń o promowanie nieosiągalnych dla większości kobiet wzorców piękna. Przecież "aniołki" mają idealne wymiary, a ich ciała są perfekcyjnie wyrzeźbione. Zwykłym kobietom ciężko utożsamiać się z takimi ideałami z wybiegu. Marka odnotowała też spadki finansowe. Dlatego obmyślany jest nowy koncept promocji Victoria's Secret, a także inny sposób realizowania słynnego pokazu.

PAMIĘTACIE polskie aniołki Victoria's Secret? ZOBACZCIE te gorące zdjęcia>>

Niemniej jednak przedstawicielstwo Victoria's Secret nie odniosło się jak na razie do słów Shaniny Shaik i nie potwierdziło, że pokaz został odwołany. Czekamy więc na ich oficjalne stanowisko.