Marka Victoria's Secret znana jest ze swoich spektakularnych pokazów bielizny, które odbywają się raz do roku w grudniu. Zawsze są one opatrzone niezwykłą scenografią i efektami specjalnymi, a całości dopełniają znani artyści i piękne, seksowne Aniołki Victoria's Secret.

Do 2015 roku pokazy Victoria’s Secret odbywały się w Nowym Jorku. W tamtym roku dyrektorzy postanowili bardziej zaznajomić Europę z marką i pokaz odbył się w Londynie. W tym roku Victoria’s Secret zawita do Paryża! Modelki poleciały do Francji nie w celu nagrania reklamy czy zrobienia sesji, a zaprezentowania bielizny na wybiegu. Już są w Paryżu! Przygotowania do show trwają.

ZOBACZ TEŻ: Anja Rubik protestuje w Paryżu, a razem z nią tłumy! Tam też odbył się Czarny Protest

Pewne jest, że w tegorocznym pokazie wezmą udział Martha Hunt, Elsa Hosk, Josephine Skriver i Taylor Hill. Pewne podejrzenia padają również na Gigi Hadid, która w tamtym roku poradziła sobie świetnie, a widzowie pragną, aby powróciła na wybieg Victoria’s Secret. Pokaz Victoria's Secret w Paryżu odbędzie się już dziś, dziś 30 listopada 2016 roku, ale widzowie będą mogli zobaczyć go dopiero 5 grudnia 2016 roku.

W szeregach Victoria's Secret przez lata pojawiały się też najpiękniejsze Polki. Zobaczcie w naszej GALERII, jak prezentowały się Anja Rubik, Monika JAC Jagaciak, Kasia Struss i Magdalena Frąckowiak jako Aniołki Victoria's Secret>>