Pola Lis poleciała do Rosji na Mistrzostw Świata w piłce nożnej – Mundial 2018. Córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa dodała na Instagramie zdjęcie, z którego wynika, że w poniedziałek wieczorem poleciała z Warszawy do stolicy Rosji. Co tam będzie robić? Nie mamy wątpliwości, że jej wyjazd jest nieprzypadkowy. To tam bowiem już dziś popołudniu polska reprezentacja zagra z Senegalem. Na ten mecz czekają wszyscy Polacy. Pola będzie miała zapewne szczęści obejrzeć go na żywo. Na trybunach stadionu w Moskwie zasiądzie sama, czy ktoś jej będzie jednak towarzyszył?

Pola Lis poleciała na Mundial do Rosji

Pola Lisa udała do Moskwy się ze swoim nowym chłopakiem, który z zawodu jest właśnie piłkarzem. Jak donosiły niedawno media, Pola już od dłuższego czasu spotyka się z Kamilem Grabarą. Kim jest ten dobrze zapowiadający się sportowiec?

Kim jest Kamil Grabara?

Kamil Grabara ma 19 lat i zapowiada się na bardzo obiecującego piłkarza. Od dwóch lat zasila szeregi młodzieżowej kadry klubu angielskiej Premier League, FC Liverpoolu. Gra na pozycji bramkarza. Mimo co raz lepszej fory nie został powołany do kadry narodowej i nie zagra dziś w meczu z Senegalem. Mimo to chłopak zasiądzie dziś na trybunach stadionu w Moskwie z Polą Lis i wraz z nią będzie dopingował polską drużynę podczas starcia z Senegalem. Liczymy, że para będzie relacjonował tę rozgrywkę na żywo na sowich social mediach;-)

Przypomnijmy, do Moskwy poleciały już także żony i partnerki członków polskiej reprezentacji. Polskich piłkarzy na żywo dopingować będą m.in. Anna Lewandowksa, Celia Jaunat, Marta Glik, Dominika Grosicka oraz Aleksandra Dec.