Gdy w 2015 roku Anita Lipnicka i John Porter potwierdzili swoje rozstanie, komunikat opublikowany na profilu Johna stał się wzorem tego, jak powinny rozchodzić się medialne pary. Ani wokalistka, ani muzyk nie próbowali wzajemnie obrzucać się oskarżeniami i prać publicznie brudów. John napisał wtedy, że ich miłość była "piękną podróżą pełną wina i muzyki", a ich córka Pola "zawsze będzie czuła miłość rodziców".

Pola Porter - jaka jest córka Anity i Johna?

Eks-partnerzy starają się pielęgnować prywatność i nieczęsto decydują na wynurzenia dotyczące życia rodzinnego. John zaskoczył jednak nowym postem na Instagramie - opublikował zdjęcie z córką, 14-letnią Polą.

Kocham moją córkę - podpisał fotografię dumny tata. Pod zdjęciem zaroiło się od komentarzy pełnych zachwytu nad urodą nastolatki. A ta jest rzeczywiście nieprzeciętna.

Pola Porter póki co nie chce chyba wykorzystywać popularności rodziców, bo jej aktywność w mediach społecznościowych jest minimalna. Najwięcej zdjęć dziewczyny można znaleźć na profilu mamy, która zimą wybrała się z córką w góry. 14-latka jest podobna do obojga rodziców i podejrzewamy, że gdyby marzyła o karierze modelki, miałaby spore szanse w tej branży. Przypomnijmy, że mama Poli, Anita Lipnicka, ma w swoim zawodowym dorobku również epizod modelingowy.

Lipnicka od kilku lat jest związana z innym artystą brytyjskiego pochodzenia, Markiem Grayem. W rozmowie z "Faktem" opowiedziała ostatnio o swojej walce o zdrowie:

Na szczęście nie miałam raka, a guza. Okazał się niezłośliwy, ale ludzie myśleli, że umieram. Chciałabym to sprostować. Dwukrotnie miałam operację i był moment, w którym się przestraszyłam. Gdy czekasz na wyniki biopsji, różne trudne pytania przychodzą do głowy. Jak jesteś rodzicem, to pierwszą myślą jest: "Co będzie z moim dzieckiem, jak mnie zabraknie?". To jest najtrudniejsze - mówiła. Moje schorzenie niosło za sobą duże ryzyko porażenia nerwu twarzowego, który powoduje paraliż twarzy. To się stało po pierwszej operacji. Miałam pół prawej strony twarzy niewładne. Nie mogłam jeść i mówiłam sobie, że to już koniec. Bo jak się tu pokazać i śpiewać? Nie dałabym rady. Po rehabilitacji wszystko wróciło do normy. Cieszę się z tego jak dziecko.

SPRAWDŹ TEŻ: Anita Lipnicka świętuje drugą rocznicę ślubu! Pokazała niepublikowane zdjęcia! GALERIA