„Lepiej późno niż wcale” w Polsacie: Czwórka przyjaciół: aktorzy Piotr Polk i Karol Strasburger, najbardziej niepokorny polski sportowiec Władysław Kozakiewicz oraz kabareciarz Krzysztof Hanke ruszają w podróż życia, którą zasponsoruje im Polsat! Polscy gwiazdorzy estrady i stadionu odwiedzą wyjątkowo egzotyczne miejsca w Japonii, Korei i Indonezji, a w wyprawie towarzyszył im będzie Rafał Masny z internetowego kanału Abstrachuje. Polską wersję międzynarodowego hitu „Better Late Than Never”, czyli „Lepiej późno niż wcale” na antenie Polsatu obejrzymy już od września! Na czym dokładnie będzie on polegał?

„Lepiej późno niż wcale” w Polsacie - na czym polega format?

Czterej dojrzali, pełni humoru i wigoru, ciekawi świata mężczyźni, którzy nigdy nie brali udziału w żadnym reality show, w ramach „Lepiej późno niż wcale” w Polsacie pojadą do najbardziej egzotycznych zakątków kuli ziemskiej. Cztery wybitne osobowości i cztery różne charaktery – razem tworzą niepowtarzalny kwartet, wprost stworzony do wspólnej wyprawy w nieznane. Czeka ich zderzenie z odmienną kulturą i mnóstwo absolutnie nieprzewidywalnych i ekscytujących przygód. Przemierzą niemal trzydzieści tysięcy kilometrów, przekonani, że wiedzą o świecie już wszystko… odkryją go na nowo. Ma być zabawnie, zaskakująco, a czasem nawet… przerażająco. Ten program ma udowodnić, że na męską przyjaźń i prawdziwą przygodę nigdy nie jest za późno!

W podróży życia bohaterom jako przewodnik towarzyszył będzie Rafał Masny. Choć panów dzieli ponad pokolenie doświadczeń, to właśnie on będzie dla nich wsparciem podczas wyprawy. Kto lepiej odnajdzie się w egzotycznej rzeczywistości – millenials, znawca nowoczesnych technologii i internetu czy racjonalni, dojrzali dżentelmeni? Kto ma największy dystans do siebie i ciekawość świata? Odpowiedzi na te pytania poznamy już we wrześniu w Polsacie!

„Lepiej późno niż wcale” to polska wersja formatu NBC „Better Late Than Never”, który cieszy się w USA ogromną popularnością. Czy w Polsce również okaże się on hitem? Trzymamy za to mocno kciuki!

A jak wyglądały nagrania do pierwszych odcinków nowego show Polsatu? Koniecznie sprawdźcie w naszej GALERII --->