Polka w finale Top Model UK! Magdalena Filipowska została jedną z finalistek konkursu Top Model emitowanego w Wielkiej Brytanii. Kim jest Magdalena Filipowska? Ma 33 lata i pochodzi ze Świebodzina. Mieszka w Wielkiej Brytanii od 3 lat, chociaż jej początki nie były łatwe. Dziewczyna miała bardzo słabą znajomość języka angielskiego. W UK pracowała jako kelnerka, recepcjonistka, czy hostessa. Jesienią 2017 roku trafiła do konkursu Top Model UK, w którym wygrać można roczny kontrakt z agencją modellingową, a jego finał wyemituje BBC One. Ma szanse na wygraną?

Kim jest Magdalena Filipowska - finalistka Top Model UK?

Magdalena Filipowska dostała się do finału Top Model 2018 Model Awards & Fashion Show w kategorii „25+”. Finały odbędą się 6 i 7 kwietnia 2018 w Hilton Metropole w Londynie. Jak mówi Magdalena Filipowska, Polka pokonała prawie setkę kandydatek, a w finałach zmierzy się z w dwudziestoma kobietami w swojej kategorii. 

"Moje początki w UK nie były łatwe. Wszystko zaczęło się zmieniać, gdy już na emigracji na mojej drodze pojawił się mój partner, który jest fotografem. Do konkursu Top Model UK zgłosiłam się zupełnie przypadkowo, za jego namową, ale nie oczekiwałam odpowiedzi. Nie mogłam uwierzyć, gdy przeszłam pierwszą selekcję, później kolejne castingi. I pomyśleć, że jeszcze parę lat temu wstydziłam się, gdy ktoś chciał mi zrobić zdjęcia, nawet jeżeli była to jedna z moich sióstr czy brat." - mówi Magdalena

Polka w finale brytyjskiej edycji Top Model

Magdalena Filipowska zapewnia, że jej życie już wywróciło się do góry nogami - współpracuje z fotografami, bierze udział w sesjach zdjęciowych, a nawet w całości utrzymuje się z modellingu.

"Teraz wiem, jak ważna jest wiara w siebie i konsekwentne dążenie w stronę w swoich marzeń, bo tylko od nas zależy jak będzie wyglądało nasze życie i ile jesteśmy w stanie poświęcić aby osiągnąć wymarzony cel." 

Zobaczcie ZDJĘCIA Magdaleny Filipowskiej --->

Gratulujemy Magdalenie i życzymy powodzenia w finale Top Model UK!