Trwa Cannes 2017. Za nami któryś z kolei dzień, podczas którego plejada gwiazd prezentuje się w wyszukanych kreacjach na czerwonym dywanie. W tym roku Cannes odwiedziła plejada polskich gwiazd. Idealną okazją do zaprezentowania się na czerwonym dywanie był pokaz filmu „Człowiek z Żelaza” Andrzeja Wajdy.  Na pokaz filmu zostali zaproszeni najbardziej uznani polscy twórcy filmowi w Cannes.

Na Cannes 2017 zaprezentowali się więc: Agnieszka Holland, Dominika Kulczyk czy Krystyna Janda.  Tego samego wieczoru w Cannes pojawiła się również Anja Rubik, która zachwyciła w kreacjach od Saint Laurent.

ZOBACZ: ANJA RUBIK W CANNES Polska supermodelka w seksownej sukience na czerwonym dywanie. Wow!

Wczorajszego wieczoru na czerwonym dywanie w Cannes pozowały trzy polskie gwiazdy: Jessica Mercedes, Grażyna Torbicka i Doda. Jessica Mercedes i Grażyna Torbicka pojawiły się w Cannes jako goście marki L’Oreal. Przypomnijmy, że marka L'Oréal Paris świętuje 20 jubileusz swojej roli oficjalnego Kreatora Makijażu Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes. Na czerwonym dywanie pojawiła się więc ambasadorka marki L'Oréal Paris, Grażyna Torbicka oraz wysłanniczka marki – Jessica Mercedes.

Zobaczcie NOWE ZDJĘCIA z Cannes >>

Tego wieczoru Grażyna Torbicka miała na sobie kreację od Violi Piekut, a Jessica Mercedes wystąpiła w projekcie Łukasza Jemioła. Makijaż Jessici Mercedes przygotowała Kasia Zaremba (Makeup Artist), a o makijaż Grażyny Torbickiej zadbał globalny sztab makijażystów.

Na czerwonym dywanie w Cannes zaprezentowała się także Doda. Gwiazda pojawiła się w kreacji od Nicolasa Jebrana. Która z Pan wyglądała lepiej? Zobaczcie w naszej galerii!

POLECAMY TEŻ:

Kreacje gwiazd w Cannes 2017: Kendall Jenner najlepiej ubraną gwiazdą festiwalu?

ORAZ:

Grażyna Torbicka w Cannes rozmawiała z Susan Sarandon - mamy zdjęcia!