Pola Lis skończyła 21 lat! Córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa obchodzi swoje urodziny w towarzystwie swojej młodszej siostry Igi oraz znanej reżyserki pokazów mody Kasi Sokołowskiej, o czym dowiadujemy się z jej publicznego profilu na Instagramie, gdzie w dniu swojego święta opublikowała zdjęcie z tortem. Kinga Rusin co prawda przebywa obecnie w Azji na planie zdjęciowym programu "Agent Gwiazdy 3", ale oczywiście nie zapomniała o urodzinach swojej starszej córki i już rano podzieliła się ze swoimi fanami wzruszającym wpisem z życzeniami. Co napisała?

- 21 lat temu mój świat zawirował. Od tej pory już nic nie było takie samo. Słowa, miłość, radość, duma, troska, wraz z jej narodzinami nabrały dla mnie zupełnie nowych znaczeń. Z małej Poluni wyrosła piękna, mądra, dobra, ambitna i wrażliwa młoda kobieta, z której jestem bardzo dumna. Córeczko, życzę Ci prawdziwych przyjaciół, prawdziwej miłości i prawdziwej radości. Nie bój się spełniać swoich marzeń! LOVE always and forever - wyznała Kinga Rusin.

ZOBACZ: KINGA RUSIN I TOMASZ LIS wydali wspólne oświadczenie! Dotyczy ich córki Poli. Co się stało?

Urodziny Poli Lis. Córka Kingi Rusin skończyła 21 lat

Pola Lis przyszła na świat w 1996 roku w Waszyngtonie. Córka Kingi Rusin i Tomasza urodziła się w Stanach Zjednoczonych, ponieważ jej znany ojciec pracował wtedy jako korespondent Telewizji Polskiej. Starsza córka rozwiedzionej w 2006 roku pary niedawno ponownie znalazła się na ustach wszystkich za sprawą oświadczenia, które po latach znów wspólnie wydali Kinga Rusin i Tomasz Lis. Była para ujawniła w nim, że ich córka jest nękana przez szantażystę. Miejmy nadzieję, że w dniu swoich urodzin Pola uniknie jakichkolwiek przykrych wiadomości. Poniżej możecie zobaczyć post, który Kinga Rusin opublikowała z okazji urodzin swojej córki.