Drugiego dnia festiwalu Polsat SuperHit Festiwal 2017, czyli w sobotę, na scenie pojawi się plejada gwiazd, które wystąpią w koncercie „Radiowy Przebój Roku”. Widzowie usłyszą hity, które zdobywały szczyty list przebojów i najdłużej cieszyły się popularnością słuchaczy. Wśród gwiazd koncertu zobaczymy i usłyszymy ulubieńców polsatowskiej publiczności. Na scenie pokażą się same gwiazdy. Czyli kto dokładnie?

W sopockim amfiteatrze zobaczymy tym razem Beatę Kozidrak w hicie „Upiłam się Tobą”, Enej - „Może będzie lepiej”, Margaret  - „Cool me down”, Sylwię Grzeszczak w piosence „Tamta dziewczyna”, Monikę Lewczuk w „Ty i ja”, Ewelinę Lisowską - „Prosta sprawa” oraz Natalię Szroeder i jej przebój „Lustra”.

ZOBACZ: MUNIEK STASZCZYK Zawiesza działalność artystyczną! Co dalej z zespołem T-Love? Mamy oświadczenie artysty!

Na scenie Opery Leśnej pojawią się również zdolni wokaliści młodego pokolenia: Natalia Nykiel w hicie „Error”, Grzegorz Hyży zaprezentuje utwór „Pod wiatr”, Bednarek zaśpiewa swój „List”, a Lanberry piosenkę „Piątek”.

W koncercie wystąpią artyści związani z muzyką klubową, która również często gości na antenach rozgłośni radiowych w Polsce. C-Bool wykona hit „Never go away”, a Gromee - „Fearless”. Podczas koncertu „Radiowy Przebój Roku” nie zabraknie też Feel’a i ich ostatniego przeboju „Swoje szczęście znam”. Widzowie w głosowaniu podczas koncertu będą mogli wskazać swój ulubiony radiowy przebój roku!

CZYTAJ TEŻ: POLSAT SUPER HIT FESTIWAL 2017 Festiwal już za tydzień! Które gwiazdy wystąpią pierwszego dnia? [WIDEO]

Na deser tego dnia zobaczymy zaś godzinny recital jurorki 5. edycji Idola – Ewy Farnej. W ramach koncertu „Od 10 lat nie jest cicho” wokalistka przypomni swoje największe przeboje. Nas najbardziej zastawia, na jaką stylizację zdecyduje się podczas koncertu i czy tym razem swoim strojem da pożywkę do komentarzy modowym hejterom…? Jak myślicie...?