Polsat SuperHit Festiwal 2018 odbędzie się w dniach 25-27 maja w Operze Leśnej w Sopocie. W ciągu trzech dni na scenie ponownie wystąpią największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej i kabaretowej. Choć dokładna rozpiska imprezy nie jest jeszcze znana, to bilety już trafiły do sprzedaży! Gdzie i za ile można kupić oficjalne wejściówki na festiwal? Jednodniowe bilety w cenie od 70 do 800 zł dostępne są na stronach eBilet.pl i biletyna.pl i znikają w ekspresowym tempie, dlatego tym, którzy chcą zająć najlepsze miejsca radzimy pospieszyć się z zakupem.

SuperHit Festiwal 2018: kto wystąpi?

Stacja Polsat na razie nie ujawniła dokładnego programu SuperHit Festiwal 2018. Wiadomo jednak, że jak co roku będzie to w dużej mierze podsumowanie tego, co działo się na polskiej scenie muzycznej w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Z pewnością nie zabraknie artystów, którzy w 2017 roku sprzedali najwięcej płyt oraz tych, których przeboje najczęściej okupowały szczyty list przebojów.

Spodziewamy się więc obecności takich gwiazd jak Ania Dąbrowska, Grzegorz Hyży, Kortez, Sławomir, Lanberry, Kamil Bednarek, Anna Wyszkoni, Natalia Szroeder, Natalia Nykiel czy Ewa Farna.

A wy kogo chcielibyście usłyszeć na Polsat SuperHit Festiwal 2018?