Anella An postanowiła skorzystać z zamieszania wokół własnej osoby, które wywołują kolejne komentarze gwiazd na temat jej operacji plastycznych i właśnie wrzuciła do sieci kolejne zdjęcie, na którym tym razem pozuje... całkiem nago! Polska Barbie dała się sfotografować pod prysznicem w momencie, w którym ma na sobie jedynie dwie bransoletki! Kontrowersyjna modelka podpisała to ujęcie?

„Doskonały Plastik rządzi, a pod prysznicem wszystko po mym idealnym ciele spływa jeszcze bardziej nie tylko hejt! Miłego dnia”- napisała polska Barbie opisując swoje najnowsze zdjęcie.

CZYTAJ: ANELLA W zwiastunie serialu „Black Mirror”. Polska Barbie zostanie gwiazdą Netflixa? [WIDEO]

Jak widać, Anella An cały czas jest wierna swojemu twierdzeniu, według którego operacje plastyczne to najlepszy sposób poprawiania urody. Jak się okazuje, z tą opinią nie zgadza się już sporo gwiazd. Całkiem niedawno dość krytycznie o „urodzie” polskiej Barbie wypowiadała się Joanna Przetakiewicz. Teraz o zdanie na ten temat zapytaliśmy też obecną Miss Polonię – Agatę Biernat.

ZOBACZ: JOANNA PRZETAKIEWICZ ostro o Anelli: Mnie to przeraża. "Polska Barbie" odpowiada i atakuje...

Jak Miss Polonia 2017 ocenia decyzję Anelli o poddania się aż takiej liczbie operacji plastycznych? Uważa to za normę czy jednak za sporą przesadę? Zobaczcie, co na ten temat powiedziała naszemu dziennikarzowi – Oscarowi Dąbkowskiemu.

Jesteście zaskoczeni jej opinią?