Kim Kardashian to jedna z najpopularniejszych celebrytek na świecie. Nic dziwnego, że gwiazda amerykańskiego show-biznesu ma setki naśladowczyń na całym globie. Co ciekawe, za pomocą operacji plastycznych próbują się do niej upodobnić także mężczyźni! Wiele pań nie idzie jednak aż tak daleko i pozwala sobie na inspiracje stylem Kim jedynie w kwestii ubioru czy fryzury. Najwyraźniej jedna z polskich gwiazd pozazdrościła Kim Kardashian długich, prostych, ciemnych włosów i sama zdecydowała się na taką fryzurę! O kim mowa? O Natalii Siwiec!

ZOBACZ: PATRICIA KAZADI twarzą nowej linii kosmetyków kolorowych AVON. Lepsza niż Kożuchowska?

W weekend w studio „Pytania na śniadanie” pojawiła się gwiazda, którą łatwo było pomylić z Kim Kardashian. Naprawdę, widząc Natalię Siwiec przez chwilę myśleliśmy, że Polskę odwiedził klan Kardashianów! Jak się okazuje, Siwiec, Miss Euro 2012, postanowiła upodobnić się do Kim.Modelka i celebrytka na okoliczność wizyty w studio programu śniadaniowego wybrała dla siebie czarne legginsy, biały T-shirt, dwie koszule w kratę (czyżby od Vetements?) oraz czarą bamberkę z haftowanymi na niej różami. Największą uwagę przyciągała jednak jej fryzura!

Fryzjer gwiazd, Kajetan Góra, doczepił Natalii Siwiec do jej naturalnych włosów długie ciemne doczepy, przez co Natalia wyglądała niemal identycznie jak Kim Kardashian! Czy ten zabieg był celowy? Tego nie wiemy. Jednak jedno jest pewne: mamy polską Kim Kardashian!

POLECAMY: RENATA KACZORUK obchodzi urodziny! Które? Przypominamy jej sesję dla "Gali"

Od teraz Natalia Siwiec, jeśli pozostanie przy obecnym wizerunku, z pewnością będzie nazywana „polską Kim Kardashian”.

Też macie wrażenie, że przez tę fryzurę obie panie są do siebie teraz BARDZO, ALE TO BARDZO podobne? 

Przypomnijmy, że ostatnio stylem Kim Kardashian zainspirowała się Małgorzata Rozenek.