W środę, 24 października, w jednym z warszawskich kin odbył się przedpremierowy pokaz filmu "Skyfall", czyli kolejnej części z cyklu przygód Jamesa Bonda, znanego również jako Agent 007. Na premierze zjawiła się cała plejada gwiazd, a my będziemy mogli zobaczyć ten długo oczekiwany film już w piątek, 26 października.

W kinie zjawiła się Anna Samusionek, która postawiła na kobiecą elegancję. Aktorka miała na sobie czerwoną sukienkę z supermodną baskinką. Trzeba przyznać, że w tym stroju prezentowała się naprawdę świetnie.

Na równie elegancki look postawiła Julia Pietrucha, która na premierę założyła długą czarną suknię z plisowanym dołem i dość luźną górą. Rękawy kreacji Julii były rozcięte i prezentowały jej nagie ciało. Julii towarzyszył partner - Ian Dow, z którym aktorka pozowała niczym z Jamesem Bondem.

Jeśli mowa o Jamesie Bondzie, to nie da się nie zwrócić uwagi, że słynnego agenta na premierze przypominał Andrzej Sołtysik! Dziennikarz ubrał się bardzo elegancko - jak na Bonda przystało - w garnitur, do którego dobrał stylową muszkę. Do tego tajemnicza mina oraz czujny wzrok i mamy przepis na wygląd Agenta 007 w wykonaniu Andrzeja Sołtysika.

Na premierze zjawiła się także Beata Ścibakówna z córką. Aktorka miała na sobie sukienkę w miodowym kolorze, do której dobrała szary płaszcz i różowy szalik. Z kolei jej córeczka postawiła na modne paski - sukienkę w czarno-białe pasy oraz różową pikowaną kurtkę.

Film chciała także zobaczyć Grażyna Szapołowska z rodziną. Aktorka postawiła na znacznie luźniejszy wizerunek - miała na sobie białe spodnie i bluzkę, do której dobrała czarną kurtkę. Dodatkami do jej kreacji były czarne kozaki oraz sporych rozmiarów naszyjnik.

W kinie zjawili się także Maja Ostaszewska i Michał Englert. Para słynie ze swoje zamiłowania do luźnych i nieformalnych kreacji i tym razem też takie wybrała. Aktorka miała na sobie czarne spodnie, luźną różową bluzkę oraz oversize'ovy sweter. Jej partner wybrał luźne spodnie, koszulę w kratę oraz bluzę.

Na premierze filmu pojawili się także: Oliwia Angerstein, Olga Frycz, Marek Włodarczyk, Mariusz Pujszo, Bilguun Ariunbaatar oraz Justyna Pochanke.