Schwesta Ewa, a właściwie Ewa Malanda, urodzi dziecko w więzieniu. Pochodząca z Polski niemieckojęzyczna raperka jest w zaawansowanej ciąży. Jej pierwsze dziecko przyjdzie na świat w zakładzie karnym na terenie Niemiec. - Na ten moment wygląda na to, że urodzę moje dziecko w więzieniu. Tak jak matka 2Paca, racja? Dobrze usłyszeliście, jestem w 7. miesiącu ciąży! Proszę, módlcie się, abym otrzymała miejsce w zakładzie dla matek z dziećmi. Tak, to nie było zaplanowane, ale stało się... - napisała na Instagramie.

W listopadzie 2016 roku kobieta została tymczasowo aresztowana przez służby w Oeventrop na zachodzie Niemiec. Zdaniem prokuratury frankfurckiej istniało podejrzenie, że Schwesta Ewa dopuściła się handlu ludźmi w celu wykorzystania seksualnego, oszustw, napaści i uchylania się od płacenia podatków. Ostatecznie, 20 czerwca 2017 roku raperka została skazana przez sąd na 2,5 roku pozbawienia wolności m.in. za wielokrotne zadawanie obrażeń osobistych i seksualne uwodzenie nieletnich. Wbrew obiegowej opinii, w trakcie procesu sąd nie uznał jednak zarzutów o sutenerstwo i handel ludźmi. Świadkowie zeznali, że Schwesta Ewa nie zmuszała kobiet do prostytucji. Wyrok nie jest prawomocny. Po ośmiu miesiącach spędzonych w zakładzie Ewa Malanda będzie odpowiadać z wolnej stopy. Raperka i tak wróci jednak do więzienia ze względu na udowodnione jej oszustwa podatkowe na kilkadziesiąt tysięcy euro.

Kim jest Schwesta Ewa?

Ewa Malanda, bo tak po zmianie nazwiska nazywa się Schwesta Ewa, przyszła na świat 16 lipca 1984 roku w Koszalinie jako Ewa Müller. Wychowywała się bez swojego biologicznego ojca. Wyjazd do Niemiec miał być jedynie krótkim przystankiem przed wylotem na stałe do Stanów Zjednoczonych. Jednak, jak sama kiedyś przyznała, podczas pobytu w Berlinie jej matka została skazana za kradzież, przez co odebrano jej zieloną kartę i szansę na wylot. Następne lata Ewa spędziła w Kilonii, gdzie pracowała w restauracji znajdującej się w dzielnicy czerwonych latarni. W wieku 16 lat została prostytutką. W tamtym czasie zaczęła nadużywać nielegalne substancje m.in. kokainę. Po ukończeniu szkoły w 2004 roku przeniosła się do Frankfurtu nad Menem. W 2011 roku rozpoczęła karierę raperki. Na swoim koncie ma dwa albumy studyjne i jeden mixtape. Jej pierwsza płyta trafiła w Niemczech na 11. miejsce listy sprzedaży i rozeszła się w nakładzie ponad 20 tys. egzemplarzach.

Zdjęcia Schwesty Ewy w ciąży znajdziecie w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: ANNA STARMACH pokazała duży ciążowy brzuch: "Jestem coraz bliżej" [ZDJĘCIA]