Na festiwalu w Cannes można było zobaczyć nie tylko największe zagraniczne gwiazdy, ale również nasze polskie. Wśród nich pojawiły się m.in. Radosław Majdan, Weronika Rosati, Katarzyna Niezgoda, Karolina Szostak czy Kate Rozz oraz Zofia Ślotała. Co ciekawe, te dwie ostatnie gwiazdy najwyraźniej bardzo się polubiły!

Zofia i Kate spędziły razem sporo czasu podczas imprezy, dużo rozmawiały i chętnie pozowały do zdjęć. Obie wybrały także eleganckie czarne sukienki, choć w zupełnie innym stylu. Zosia miała na sobie prostą sukienkę tubę bez ramion, do której dobrała czarne czółenka oraz oryginalny toczek w panterkę. Z kolei Kate Rozz wybrała czarną sukienkę za kolana z koronkowymi i przezroczystymi elementami, które odsłaniały jej biust! W tak odważnej stylizacji jeszcze nie widzieliśmy Kate!

Na czarną sukienkę postawiła także Karolina Szostak. Jej kreacja była dość luźna, ale miała spory dekolt - ulubiony element seksownej prezenterki telewizyjnej.

Z kolei Weronika Rosati wybrała prostą grafitową sukienkę, której elegancji dodawały błyszczące paski. Aktorka wyglądała dzięki temu naprawdę olśniewająco, a od jej zgranych nóg ciężko oderwać oczy!

Która z gwiazd najlepiej wyglądała w Cannes?

PRZECZYTAJ TAKŻE: Maja Frykowska na czerwonym dywanie w Cannes [FOTO]