Popek ujawnia, kiedy ma zamiar wkroczyć do świata polityki. O tym, że charyzmatyczny raper ma zamiar związać swoją przyszłość z polityką wiadomo co prawda już od dawna, ale dopiero teraz uczestnik "Tańca z Gwiazdami 2018" zdradził, kiedy dokładnie ma zamiar porzucić muzyczną karierę na rzecz realnego wpływania na sytuację w naszym kraju. Kiedy Popek zostanie politykiem? Artysta wygadał się na ten temat jednej z dziennikarek podczas rozmowy za kulisami tanecznego show w Telewizji Polsat.

- Za pięć lat sam wchodzę w politykę - Popek zdradził w rozmowie z redaktorką serwisu Przeambitni.

To jednak nie wszystko! Paweł Mikołajuw, bo tak naprawdę nazywa się Popek, zdradził już nawet, o jakie rzeczy ma zamiar walczyć jako polityk. Z wypowiedzi gwiazdora dowiadujemy się, że jego główne cele to przede wszystkim obniżenie podatków, pomoc domom dziecka oraz legalne wprowadzenie na rynek olejów z CBD dla chorych na raka.

Popek zostanie posłem?

Czy Popek rzeczywiście będzie miał okazję za pięć lat walczyć o swoje postulaty jako polityk nie jest jednak takie oczywiste. Przypomnijmy bowiem, że 39-letni raper ma w swojej kartotece wyrok siedmiu lat pozbawienia wolności. Warto zaznaczyć, ze zgodnie z polskim prawem, osoba skazana prawomocnie przez sąd nie może ubiegać się o mandat posła lub senatora. Być może Popek ma więc zamiar wkroczyć do polityki w inny sposób.

Najnowsze zdjęcia Popka znajdziecie w naszej GALERII >>

ZOBACZ: POPEK trafił do szpitala po treningu do "Tańca z Gwiazdami"! Lekarze nie wiedzą, co mu jest