Popek to nie tylko raper, ale także muzyk i zawodnik MMA. Jest znany przede wszystkim z występów w grupie muzycznej Firma, w której nieregularnie występował od 2001 do 2011 roku. Prowadzi też solową działalność muzyczną. Od 2014 roku współtworzy zespół Gang Albanii. Słynie ze swojego nietuzinkowego wizerunku, na który składają się m.in. nacięcia na twarzy, liczne tatuaże oraz gałki oczne wraz z białkami przefarbowane na czarno. I choć do tej pory Popek nie miał za dużo do czynienia z muzyką taneczną, a już tym bardziej z takimi rytmami jak samba, rumba, jive czy cha-cha, to jednak teraz będzie musiał się mierzyć właśnie z takimi melodiami! Popek nie będzie miał łatwego zadania, choć – jak się okazuje – olbrzymim wsparciem dla niego może być jego partnerka. Jak bowiem podaje magazyn Party, raper ma zatańczyć w show z jedną z najbardziej rozpoznawalnych twarzy formatu. O kogo chodzi?

Popek w „Tańcu z Gwizdami” - partnerka

Otóż Popkowi w „Tańcu z Gwizdami” ma towarzyszyć nikt inny jak tylko Agnieszka Kaczorowska, która w poprzedniej edycji tańczyła z Michałem Malinowskim, z którym zajęła 4. miejsce. Wcześniejszymi partnerami Agnieszki byli m.in. Rafał Maślak, Nikodem Rozbicki i Krzysztof Wieszczek. Z tym ostatnim udało się jej nawet wygrać show!

Czy równie dobrze pójdzie jej z Popkiem? Czas pokaże. Póki co zastanawiamy się jedynie, jak bardzo dobraną parą będą Popek i Agnieszka Kaczorowska.

W końcu umówmy się – reprezentuję dwa zupełnie odległe sobie światy…

POPEK: 

AGNIESZKA KACZOROWSKA: