Popek i jego dziewczyna Kasia jeszcze tego lata ponownie zostaną rodzicami. Na przełomie lipca i sierpnia na świecie pojawi się drugie dziecko rapera. Popek zdradził już nawet płeć maleństwa - tym razem doczeka się upragnionego syna! Czyżby nadszedł czas się w końcu ustatkować? Z okazji zbliżającej się wielkimi krokami premiery ślubnego programu w Telewizji Polsat o nazwie "Cztery Wesela i Podróż" Popek zdradził swoje plany ślubne. Jak możecie się domyślać, w głowie tego charyzmatycznego artysty aż kłębi się od szalonych pomysłów: - No jaki będzie ślub? Na pewno z fajerwerkami. Z jakimś zespołem wygrzanym. Niekoniecznie disco polo. Wiem, że będzie huczne. Na pewno - zapewnia raper.

Ślub Popka i Kasi

Popek ujawnił też, jakiego typu specjalne atrakcje marzą mu się na jego własnym weselu. Podejrzewaliście go o zamiłowanie do... sztuczek magicznych? My też jesteśmy zaskoczeni! Uczestnik "Tańca z Gwiazdami 2018" wyznał też, ile ktoś musiałby mu zapłacić, aby wystąpił na weselu. Szczegóły na temat ślubu Popka z jego partnerką Kasią do sprawdzenia już teraz w poniższym wideo:

Najnowsze zdjęcia Popka możecie obejrzeć w GALERII >>

Castingi do nowego ślubnego show Telewizji Polsat "Cztery Wesela i Podróż" trwają. Swoje zgłoszenia można nadsyłać pod adresem czterywesela@zgloszenia.tv