Ma setki tysięcy obserwatorów na Instagramie, liczne grono sławnych koleżanek i pozornie sielankowe życie. Aleksandra Furka, bo to o niej mowa, postanowiła przypomnieć swoim fanom, że problem narastającej agresji i przemocy na polskich ulicach może dotknąć absolutnie każdego, także gwiazdy mediów społecznościowych.

Olciiak zaatakowana na ulicy

Znana pod pseudonimem Olciiak influencerka, którą możecie kojarzyć chociażby ze znajomości z Angeliką Muchą (Littlemooonster96) czy Lilą Janowską, wyznała, że została parę dni temu zaatakowana w miejscu publicznym.

To do tych, którzy myślą o gwiazdce z Instagrama, nieskalanej pracą i problemami... Zostałam wczoraj zaatakowana. Czuję, że chcę Was przed tym ostrzec, może wesprę kogoś, kto tego doświadczył - napisała na instastory.

Influencerka uspokoiła swoich obserwatorów, że nie doznała żadnych poważniejszych obrażeń. Przyznaje jednak, że incydent wytrącił ją z równowagi.

Fizycznie jest w miarę, psychicznie jestem przytłoczona... - czytamy.

Z pobieżnej relacji Ociiak wynika, że sytuacja stała się na tyle poważna, że na miejsce została wezwana policja.

Zaczęło się od zarysowania samochodu, skończyło na ataku na mnie i interwencji policji. Nie potrafię tego zrozumieć i sobie z tym poradzić - poinformowała.

Furka dała do zrozumienia, że jest nie tylko zszokowana postawą samego napastnika, ale także jednocześnie bardzo zawiedziona postawą świadków zdarzenia, którzy nie zareagowali w odpowiedni.

Niesamowite jak świadkowie zamykają oczy, ile w obcych ludziach agresji, a sprawiedliwości szukać i szukać. Nie wiem, co muszą czuć osoby, które kogoś tracą i nie mogą jej dociec. Tutaj jej nie ma - albo sam się obronisz, albo ktoś Cię upokorzy i nie poniesie kary... - stwierdziła.

Instagramerka zakończyła swój wpis dość gorzką refleksją odnośnie współczesnego świata.

Wczoraj wsparłam znajomego, dzisiaj spotkało to mnie, właśnie to ta sprawiedliwość... - oznajmiła.

Dajcie mi proszę chwilę - dodała.

Oli życzymy spokoju i trzymamy kciuki za to, aby w przyszłości już nigdy więcej nie musiała uczestniczyć w takich stresujących sytuacjach.

ZOBACZ TEŻ: Marki kosmetyczne stworzone przez gwiazdy i influencerki. 7 polskich brandów, które musicie znać!