Na powrót "Tańca z Gwiazdami" czekało wielu fanów tego legendarnego programu. 11. edycja show, która ruszyła wiosną, została przerwana w związku z pandemią COVID-19. Polsat wrócił do emisji swojego flagowego programu. Co zobaczyliśmy w na nowo rozpoczętym pierwszym odcinku edycji?

"Taniec z Gwiazdami 11": Noty par

Jako pierwsi swoje umiejętności na parkiecie zaprezentowali Sylwia Lipka i Rafał Maserak. Para zatańczyła brazylijską sambę, za którą otrzymała 20 punktów. Tuż po nich swój taniec pokazali Bogdan Kalus i Lenka Klimentowa. Aktor miał za zadanie pokazać swoją cza-czę, która dała mu zaledwie 13 punktów.

Jako kolejni na parkiecie "Tańca z Gwiazdami" zatańczyli Anna Karwan i Jan Kliment. Wokalistka bardzo emocjonalnie podeszła do przerwy w programie, dlatego powrót na parkiet wyjątkowo ją ucieszył.

Myślę, że państwo pamiętacie moją reakcję. Ja bardzo mocno przeżyłam tę kwarantannę. Czułam, że dojrzałam, miałam czas, żeby porozmawiać ze sobą, ze swoim dzieckiem - mówiła.

Sambę Ani i Janka jurorzy wycenili na 27 punktów.  Z kolei Milena Rostkowska Galant i Jacek Jeschke wytańczyli sobie walcem 23 punkty, a Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak za jive'a otrzymali 16 punktów.

Nicole Bogdanowicz i Kamil Kuroczko zatańczyli cza-czę ocenioną na 18 punktów, zaś po nich parkiet przejęli Edyta Zając z Michałem Bartkiewiczem. Modelka wytańczyła sobie 25 punktów.

Rozwiodłam się, więc to był dla mnie trudny okres, mam go za sobą - wyznała Edyta. Jestem szczęśliwa, Michał wiedział o moich sprawach prywatnych - dodała.

Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino zawładnęli parkietem tuż po wspomnieniach swoich wspólnych sycylijskich wakacji. W ostatnim odcinku przed pandemiczną przerwą para otrzymała 30 punktów, więc poprzeczka była zawieszona wysoko. Ich jive spodobał się jurorom na 25 punktów.

Masz bardzo sztywny kark. Popracuj nad tym. Uważaj, żebyś nie osiadła na laurach - mówili Julce srodzy jurorzy.

Z kolei Sylwester Wilk i Hania Żudziewicz zdobyli 24 punkty. Ostatnią parą wieczoru byli Tomek Oświeciński i Wiktoria Omyła z wynikiem 13 punktów.

"Taniec z Gwiazdami 11": Kto odpadł z programu?

Produkcja show nie zamierzała dawać uczestnikom taryfy ulgowej i ci musieli zmierzyć się z pierwszą eliminacją już w premierowym odcinku. Z "Tańca z Gwiazdami" odpadli Tomasz Oświeciński i WIktoria Omyła.

Spodziewaliśmy się tego - powiedzieli na pożegnanie.

Zgadzacie się z werdyktem?