WODNY BEREK

Wszyscy są pod wrażeniem tego, jak szybko Alessandra Ambrosio odzyskała figurę po ciąży. Mimo że modelka pięć miesięcy temu urodziła synka Noaha, już wróciła na wybieg. Jaki jest jej sekret? „Wykorzystuję każdą okazję, by pobawić się z moimi pociechami. Anja ma prawie cztery lata i wręcz rozpiera ją energia. To ona mobilizuje mnie do ruchu” – zdradzała. Takiego jak ten na plaży w Malibu.

RODZINNY ALBUM

Jessica Alba jest jedną z nielicznych gwiazd, które nie ukrywają przed światem życia prywatnego. Aktorka na Twitterze opublikowała zdjęcia z wakacji we Włoszech. Widać, że razem z córeczkami: czteroletnią Honor i roczną Haven, świetnie się bawiły.

JAKI OJCIEC TAKI SYN

Ronaldo nie rozpaczał długo po przegranej Portugalii na Euro 2012. Szczególnie że koniec mistrzostw oznaczał dla niego początek wakacji. Paparazzi przyłapali piłkarza w Saint-Tropez, gdzie razem z synkiem Cristiano juniorem(2) pływali motorówką.

LAZUROWY ROMANS

Wakacje to najlepszy czas na miłość. Wie o tym Adrien Brody, który podczas rejsu po Morzu Śródziemnym zadbał o odpowiednią temperaturę uczuć w związku. Aktor i jego ukochana Lara Lieto wprost nie mogli się od siebie oderwać. W amorach nie przeszkodzili im nawet fotoreporterzy dokumentujący ich igraszki.

BADACZE OCEANÓW

Leonardo DiCaprio i Tobey Maguire postanowili na własne oczy przekonać się, jak wygląda podwodne życie u wybrzeży Hawajów. Byłemu Spider-Manowi widoki najwyraźniej się spodobały. Natomiast po minie „boskiego” Leo można wnioskować, że raczej nie zostanie amatorem snorkelingu...

WŁADCA MÓRZ

Książę Norwegii Haakon wykorzystał przerwę w wypełnianiu dworskich obowiązków na pobyt u wybrzeży Korsyki. W czasie rodzinnego wyjazdu uczył dzieci pływania na desce windsurfingowej. Siedmioletni Sverre chyba złapał bakcyla.

ZABAWY W PIASKU

Jennifer Lopez lubi sprawiać radość swoim bliskim. Gwiazda zabrała dzieci: czteroletnie bliźniaki emmei maxa, oraz ukochanego Caspera Smarta na egzotyczne wakacje do Brazylii. Dni upływały im głównie na plażowaniu na słynnej Copacabanie.

STATEK MIŁOŚCI

Ciepłe morze, luksusowa łódź, mnóstwo szampana i towarzystwo ukochanej osoby. Tak według Kate Moss powinien wyglądać idealny urlop. Modelka razem z mężem Jamiem Hince’emi przyjaciółmi przez kilka dni odpoczywała u wybrzeży Saint-Tropez. Żartowała nawet, że ten wyjazd to taki „drugi miesiąc miodowy”.