Świat show-biznesu niewątpliwie cieszy się z faktu, iż lockdown się skończył i znów można organizować imprezy, oczywiście z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego. Dzięki temu w czwartek odbyła się uroczysta premiera nowego filmu Lecha Majewskiego "Dolina Bogów". Jak dowiedzieliśmy się od organizatorów, pandemia uniemożliwiła pojawienie się odtwórców ról głównych, czyli Johna Malkovicha, Josha Hartnetta i Berenice Marlohe, jednak nie zabrakło polskich gwiazd. Zobacz, kto przyszedł.

Gwiazdy na premierze "Doliny Bogów"

Obok reżysera, Lecha Majewskiego, na ściance pozowali m.in. Ewa Minge czy Andrzej Grabowski. Obecna była też najgorętsza ostatnio para rodzimego show-biznesu, czyli Joanna Opozda i Antek Królikowski. Zakochani coraz chętniej pokazują się razem na branżowych spotkaniach. Przypomnijmy, że wspólnie pojawili się też miesiąc temu na jednej z warszawskich imprez.

SPRAWDŹ: Antek Królikowski i Joanna Opozda debiutują na salonach! To pierwsze publiczne wyjście pary

Wśród gości, którzy przyszli zobaczyć nowe dzieło Majewskiego, był również... Bartłomiej Misiewicz. Wygląda na to, że były polityk przeszedł nie tylko fizyczną metamorfozę, ale też zamierza stać się częścią świata celebrytów.