Film Ostatni Rodzina Łukasza Muszyńskiego triumfował na Festiwalu Filmowym w Gdyni. Zdobył m.in. Złote Lwy oraz Nagrodę Publiczności. Najlepszymi aktorami uznano zaś Andrzeja Seweryna, wcielającego się w Zdzisława Beksińskiego, oraz Aleksandrę Konieczną, która zagrała Zofię Beksińską. Nic dziwnego, że na warszawskiej galowej premierze Ostatniej Rodziny chciał być każdy, w tym największe gwiazdy.

ZOBACZ: Gwiazdy na gali zamknięcia Festiwalu Filmowego w Gdyni 2016

Na pokazie nagrodzonego w Gdyni filmu Łukasza Muszyńskiego pojawiły się m.in. słynne pary - Agnieszka Woźniak-Starak (kiedyś Szulim) i Piotr Woźniak Starak, Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski, a także Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk, których od niedawna możemy oglądać razem w telewizji w reklamie sieci telefonii komórkowej Play.

O ile Stramowski i Warnke oraz Woźniak-Starak i jego świeżo poślubiona żona nie mieli nic przeciwko obecności fotoreporterów i zdjęciom, o tyle Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk unikali pozowania na ściance jak ognia.

Na premierze Ostatniej Rodziny gościły także aktorki Roma Gąsiorowska i Magdalena Lamparska , a także Kasia Sowińska.

Oczywiście największymi gwiazdami wieczoru byli aktorzy, którzy doskonale wcielili się w członków rodziny Beksińskich - Andrzej Seweryn (filmowy Zdzisław Beksiński), Aleksandra Konieczna (czyli żona Beksińskiego) oraz Dawid Ogrodnik (zagrał Tomasza Beksińskiemu). Ogrodnik zjawił się na premierze w towarzystwie swojej dziewczyny, aktorki Marty Nieradkiewicz.

Zobaczcie zdjęcia z warszawskiej premiery Ostatniej Rodziny w naszej GALERII