Zobaczcie, jakie stylizacje na premierę filmu Wołyń wybrały Weronika Rosati, Marta Kuligowska, Iza Kuna, Danuta Stenka i Doda.

W poniedziałkowy wieczór w jednym z warszawskich kin odbyła się długo wyczekiwana premiera jednego z najgłośniejszych filmów tego sezonu. Chodzi o Wołyń Wojciecha Smarzowskiego, który był jednym z faworytów do najważniejszych nagród na tegorocznym Festiwalu Filmowym w Gdyni. Na warszawską premierę filmu przybyło kilka znanych gwiazd, choć tym razem obyło się bez tłumu celebrytów. Najnowsze dzieło Smarzowskiego przyszły obejrzeć m.in. Weronika Rosati, Marta Kuligowska i Iza Kuna, które na znak solidarności z kobietami biorącymi udział w Czarnym Proteście ubrały się całe na czarno.

Zobacz: Lis, Jemioł, Gardias, Stramowski wspierają akcję #CzarnyPoniedziałek. Kto jeszcze będzie walczył dziś o prawa kobiet?

W podobnej kolorystyce pokazała się też Danuta Stenka, która zaskoczyła nową, prostą i chłopięcą fryzurą. Czyżby gwiazda przygotowywała się w ten sposób do nowego aktorskiego wcielenia?

Na premierze dzieła nie zabrakło też panów. Paweł Wilczak, Łukasz Jakóbiak, Wojciech Łozo Łozowski i sam reżyser Wojciech Smarzowski również postawili na stonowane, czarane looki.

Zobacz też: Boczarska, Olejnik, Warnke, Bohosiewicz, Cielecka wybraliśmy dziewięć najlepszych stylizacji gwiazd z Festiwalu Filmowego w Gdyni [PRZEGLĄD]

Największe wrażenie na czerwonym dywanie zrobiła tym razem jednak Doda, która intensywnie promuje obecnie swój powrót na rynek z zespołem Virgin. Piosenkarka, w przeciwieństwie do innych gości, pokazała się w krwisto czerwonej, długiej do ziemi sukni z tysięcy małych materiałowych "kopert". Wokalistka wyglądała zjawiskowo, choć niektórych mógł zawieść jej ewidentny brak wsparcia dla akcji Czarny Poniedziałek…

A Wam czyj look z premiery filmu Wołyń podoba się najbardziej?