Efekt kooperacji po raz pierwszy zaprezentowano wczoraj w trakcie oficjalnej premiery linii!

W trakcie wydarzenia goście raczyli się znakomitą włoską kawą KIMBO oraz prosecco uznanej włoskiej marki VALDO serwowanymi przez dystrybutora NORTH COAST. Partnerem wydarzenia był także dystrybutor ekspresów do gazowania wody SodaStream, który specjalnie na tę okazję przygotował oryginalne napoje na bazie wody sodowej. Za udźwiękowienie wydarzenia oraz oprawę muzyczną odpowiadała marka DENON.

LOFT37 Loves Reksio to najnowsza, limitowana kolekcja butów i toreb autorstwa projektantek LOFT37, Pauliny Ady Kalińskiej i Joanny Trepki, które nawiązały współpracę z Fundacją imienia Heleny i Lechosława Marszałków Reksio. Część dochodu ze sprzedaży powędruje na rzecz uwiecznienia Reksia w wersji cyfrowej po to, aby przyszłe pokolenia dzieci mogły poznać jego przygody.

W kolekcji znalazło się 5 modeli butów oraz 3 modeli toreb, wszystkie z podobizną sympatycznego psiaka z kultowej kreskówki produkowanej przez Studio Filmów Rysunkowy w Bielsku-Białej. Pomysłodawcą tej serii oraz twórcą opracowania plastycznego i literackiego pieska był reżyser bielskiego studia Lechosław Marszałek.

Zobaczcie kolekcję LOFT37!