Co kupić na Dzień Chłopaka? Wybór prezentu dla mężczyzny nie należy do najprostszych zadań... Dlatego też przyszliśmy Wam z pomocą i stworzyliśmy listę podarków, które na pewno będą strzałem w dziesiątkę, nawet dla najbardziej wymagających Panów! W naszym przeglądzie znajdziecie prezent na Dzień Chłopaka, który możecie podarować ukochanemu, tacie, bratu, czy koledze z pracy albo szkoły. Pamiętajcie jednak, że niezależnie od budżetu, jaki chcecie przeznaczyć na prezent dla chłopaka, najważniejsza w tym dniu jest pamięć i miłe słowo. Czasami miły gest, czy uśmiech mogą sprawić większą przyjemność, niż najbardziej wyszukany i kosztowny prezent. 

Dzień Chłopaka - kiedy? 

Dzień Chłopaka 2018 przypada 30 września, czyli w ostatnią niedzielę miesiąca. W innych krajach, na przykład w Wielkiej Brytanii i Irlandii, święto to obchodzone jest 5 kwietnia, a nasi sąsiedzi z Ukrainy, Białorusi i Rosji świętują ten dzień 23 lutego.

Prezent na Dzień Chłopaka: kosmetyki

Wiadomo, że nie ma na świecie niczego, co kobiety uwielbiają bardziej niż zadbany, świetnie pachnący mężczyzna. Kupując kosmetyki na Dzień Chłopaka zrobicie więc prezent nie tylko Jemu, ale też sobie! 

Prezent na Dzień Chłopaka: akcesoria

Szukacie bezpiecznego, praktycznego prezentu na Dzień Chłopaka? Postawcie na prostotę i klasykę. Zegarek, skórzany pasek, skarpety w śmieszny wzór, czy czapka z daszkiem, to "pewniak", który zadowoli każdego mężczyznę.

Prezent na Dzień Chłopaka: torba, plecak lub portfel

Jeśli masz dosyć tego, że twój mężczyzna ciągle upycha swój portfel w twojej torebce, albo co gorsze - nawet nie posiada portfela i jego drobniaki znajdujesz w kieszeniach przed każdym praniem, świetnym prezentem będzie męski plecak, portfel, czy modna nerka. Saszetki "nerki" na dobre weszły do mody i nie kojarzą się już tylko z chłopakiem z osiedla.

Prezent na Dzień Chłopaka: gadżety

Twój chłopak lubi gadżety? Masz duże pole do popisu. Spinki do mankietów, naszyjnik z nabojem, oryginalny długopis, czy krawat w ciekawy nadruk na pewno mu się spodobają.