Walentynki 2021 już lada dzień! Wciąż nie masz pomysłu na prezent dla swojej drugiej połówki? Spokojnie, jesteś teraz we właściwym miejscu. Postanowiliśmy bowiem nieco ułatwić zadanie wszystkim tym, którzy nadal zastanawiają się, co kupić ukochanemu na 14 lutego. Sprawdziliśmy, z jakich prezentów z okazji święta zakochanych ucieszą się w tym roku najbardziej polscy mężczyźni!

Prezenty na walentynki dla niego

Polacy bardzo tęsknią już za normalnością. Najbardziej pożądanym sposobem spędzenia walentynek wśród mężczyzn jest bowiem kolacja w restauracji. Z wiadomych względów taka forma spędzenia święta zakochanych w tym roku niestety nie jest możliwa. Wiemy jednak, co innego może również sprawić ogromną radość twojemu facetowi!

Jakie są więc oczekiwania mężczyzn wobec prezentów na walentynki 2021? Wiemy!

Prezent na walentynki dla chłopaka: perfumy

Zdaniem Polaków, najlepszy prezent na walentynki to perfumy. Tutaj świetnie sprawdzą się klasyki, takie jak: intensywny i zarazem orzeźwiający BOSS Bottled od Hugo Boss, pikantne i zmysłowe 1 Million od Paco Rabanne czy eleganckie Essential z oferty Lacoste. Przez internet możesz kupić je teraz w znacznie obniżonych cenach.

Prezent na walentynki dla chłopaka: odzież

Na drugim miejscu najbardziej oczekiwanych przez mężczyzn i ich zdaniem trafionych prezentów na walentynki znalazła się odzież. W tym miejscu polecamy wam chociażby stylowe koszule, wygodne bluzy czy ciepłe kurtki na zimę od jednego z czołowych polskich projektantów, Roberta Kupisza. W sklepie online znanego z programu "Dance Dance Dance" designera wiele modeli przecenionych jest teraz nawet o 20% (zakładka SALE).

Prezent na walentynki dla chłopaka: bielizna

Niemal co piąty ankietowany wskazał, że najbardziej ucieszyłby się, gdyby na walentynki otrzymał od ukochanej osoby bieliznę. Bokserki od Calvina Kleina czy Tommy'ego Hilfigera mogą się więc okazać prawdziwym strzałem w dziesiątkę.

Czego z kolei mężczyźni nie chcieliby dostać na walentynki? W antyrankingu prezentów dla niego znalazły się m.in. kwiaty (26%), pieniądze i... alkohol (po 24%).

Szczegółowe wyniki ankiety badającej prezentowe preferencje Polaków znajdziesz na Picodi.com.

SPRAWDŹ TEŻ: Co kupić dziewczynie na walentynki 2021? Oto 6 najchętniej wybieranych prezentów