Buty dla dzieci Primigi dostępne w Polsce! Włoska marka Primigi od 1976 roku specjalizuje się w produkcji odzieży i butów dla dzieci - i dla tych najmłodszych, i starszych. Buciki idealnie dopasowują się do stopy dziecka, są wygodne, umożliwiają mu swobodną zabawę, a przy okazji, ze względu na stosowanie w produkcji zaawansowanych technologii oraz materiałów najwyższej jakości, dbają o zdrowie małych stópek. Każda para butów Primigi wykonana jest z naturalnej skóry. Skórzana jest też wkładka wewnątrz bucika, dzięki czemu stopy się nie pocą i pozostają stabilne.

Marka Primigi do produkcji butów wykorzystuje także innowacyjną tkaninę Gore-Tex. Zapewnia ona obuwiu m.in. wiatroodporność i wodoszczelność, więc nie musisz się obawiać, że w deszczowy dzień dziecko zmoczy czy wyziębi nóżki.

Ze względu na wysoką jakość kolekcji butów dziecięcych, marka Primigi stała się liderem na rynku włoskim. Ten producent obuwia jest też bardzo lubiany i chwalony przez polskich rodziców, którzy wybierają dla swoich dzieci tylko to, co najlepsze.

Buty dla dzieci Primigi kupisz TUTAJ>>