Czym jest dieta sokowa Cleanse Me?

Diety sokowe Cleanse Me są innowacyjną kuracją żywieniową, która skutecznie pomaga w odtruciu ciała i w krótkim czasie wpływa na:

  • lepsze samopoczucie 
  • przypływ energii
  • wygładzenie i odżywienie skóry 
  • wzmocnienie włosów i paznokci

Warto pamiętać, że dieta sokowa jest niskokaloryczna i jest świetnym sposobem na zrzucenie kilku zbędnych kilogramów.

Kuracja sokowa polega na zastąpieniu jedzenia stałego sokami przygotowanymi specjalną metodą Cold Press. Największym atutem, który odróżnia ją od diet tradycyjnych jest minimalny wysiłek ze strony organizmu przeznaczony na trawienie i absorpcję składników odżywczych. Odciążenie układu pokarmowego umożliwia relaks dla całego organizmu, a także zwiększenie motywacji do kontynuowania dobrych nawyków żywieniowych oraz zdrowego stylu życia.

Metoda Cold Press – najlepsza metoda pozyskania soku

Soki Cleanse Me wytwarzane są metodą cold press, czyli tłoczone na zimno na prasach hydraulicznych. W odróżnieniu od innych metod wyciskania soku takich jak sokowirówki i wyciskarki, metoda tłoczenia soków na zimno gwarantuje zachowanie najwyższej jakości soku dzięki zawartości maksymalnej ilości wartości odżywczych, witamin, minerałów oraz enzymów, które ulegają zniszczeniu w wysokich temperaturach.

Ze względu na oczyszczający charakter diet sokowych, kluczową sprawą jest metoda pozyskiwania soku, aby można było zaobserwować pozytywny wpływ kuracji.

Kuracja oczyszczająca Cleanse Me

Wszystkie kuracje w Cleanse Me opierają się na specjalnie dobranym zestawie 6 soków tłoczonych wyłącznie na zamówienie z surowych owoców i warzyw oraz mleka z orzechów. Soki zostały opracowane w taki sposób, aby dostarczać organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Dzięki temu umożliwiają eliminację szkodliwych toksyn, tworzą idealną kompozycję dla zdrowia, jak i kubków smakowych.

Zrealizuj postanowienia noworoczne z 24% rabatem na dietę sokową Cleanse Me! 

Szukasz więcej informacji? Odwiedź nas na www.cleanseme.pl. Zapraszamy także do polubienia nas na Facebooku www.facebook.com/cleansemejuice oraz Instagramie https://www.instagram.com/cleanse_me/