Projekt Lady 3 już w maju! To jeden z najbardziej hitowych i kontrowersyjnych formatów telewizji TVN. Show z Małgorzatą Rozenek był pokazywany w zeszłym roku od 12 czerwca do 28 sierpnia. Program emitowano w poniedziałki o godz. 20.55. Jednak emisja Projekt Lady 3 rozpocznie się niemal o miesiąc wcześniej, czyli w poniedziałek, 21 maja. Skąd taka decyzja? I kim tym razem będą uczestniczki Projekt Lady? Sprawdź PONIŻEJ, co już wiemy.

Projekt Lady 3 ma być emitowany w miejsce serialu „Druga szansa” z Małgorzatą Kożuchowską, który widzowie TVN po raz ostatni obejrzą tydzień wcześniej, czyli 14 maja. Show o nieznośnych dziewczętach będzie pokazywany od 21 maja o godz. 21.30. Tak wczesna premiera programu w ramówce TVN to reakcja stacji na rozpoczynające się 14 czerwca Mistrzostwa Świata w piłce nożnej Rosja 2018. Mecze transmitowane będą przez Telewizję Polską codziennie między 20.00 a 21.00. TVN chce więc spróbować zawalczyć o widzów (a raczej chyba o widzki) w tym czasie antenowym.

Projekt Lady 3 – uczestniczki programu

Uczestniczki show Projekt Lady 3 to - jak dotychczas - nieznane wcześniej szerszej publiczności młode dziewczęta, które do tej pory nie stroniły od hucznych imprez, dużych ilości alkoholu, wulgarnego języka i zachowań, które pozostawiały dużo do życzenia. Program ma im uzmysłowiać, że taki styl życia nie przystoi kobiecie, która aspiruje do miana damy i chce w życiu osiągnąć sukces. Prowadzącą program jest Małgorzata Rozenek, która ma za zadanie nauczyć uczestniczki dobrych manier i przemienić je w prawdziwe elegantki. O metamorfozę uczestniczek show Projekt Lady Rozenek nie walczy jednak sama. Pomagają jej w tym trenerka protokołu dyplomatycznego dr Irena Kamińska-Radomska i trenerka rozwoju osobistego Tatiana Mindewicz-Puacz.

Projekt Lady 3 zbliża się wielkimi krokami! Czy i tym razem Rozenek i jej ekspertkom uda się nauczyć kilkanaście dziewczyn dobrych manier i obycia w eleganckim i pełnym konwenansów świecie? O tym będziemy  przekonywać się od 21 maja.

Będziecie oglądać? Nas na pewno nie zabraknie przed ekranami telewizorów!

 

Ogromny zaszczyt baronowa Elżbieta Rummel

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) Kwi 21, 2018 o 7:23 PDT