Finał "Projektu Lady" za nami! W ostatnim, finałowym odcinku programu zmierzyły się: Agata Mielcarz, Liubov Miruk i Dominika Wiącek. Każda z nich przeszła w show wielką metamorfozę. Uczestniczki zmieniły się nie tylko fizycznie. Wyciągnęły wnioski i zmieniły swoje zachowanie oraz podejście do wielu spraw. Nabrały też pewności siebie. Mielcarz, która przed udziałem w "Projekcie Lady" tylko raz miała na sobie sukienkę, nauczyła się z gracją nosić dziewczęce stroje, a nawet szpilki. Dominika, która wcześniej miała tendencję do najpierw mówienia, a potem myślenia, nabrała taktu i ogłady. Pochodząca z Ukrainy Liubov zmieniła wizerunek na bardziej elegancki, przestała przeklinać i zrozumiała, że ograniczenia są tylko w głowie. A kto wygrał "Projekt Lady 2019"? Mielcarz, Wiącek czy Miruk? Sprawdź PONIŻEJ.

Liubov Miruk wygrała "Projekt Lady 4"

Liubov Miruk została laureatką czwartej edycji show "Projekt Lady" TVN. W programie przeszła olbrzymią zmianę. Na początku nic nie wskazywało na to, że Liubov Miruk dojdzie aż do finału. Musiała wykonać naprawdę dużą pracę nad sobą. Choć nie było łatwo, to jednak mentorki - Tatiana Mindewicz-Puacz oraz Irena Kamińska Radomska, a także gospodyni show, Małgorzata Rozenek-Majdan, zauważały starania dziewczyny. Liubov świetnie poradziła sobie m.in. podczas wyjazdu na Maltę, gdzie musiała pokonać wiele swoich słabości, a także skonfrontować swoje nowe nabyte umiejętności z wymagającym towarzystwem. Wyszła z tej próby zwycięsko!

ZOBACZ TEŻ: Agata Mielcarz, Liubov Miruk, Dominika Wiącek - kim są finalistki "Projekt Lady 4"?

Liubov Miruk cieszyła się wygraną w "Projekcie Lady" w otoczeniu mentorek, koleżanek z programu oraz swojej najbliższej rodziny. W nagrodę Liubov oprócz tytułu Pierwszej Damy „Projektu Lady” otrzymała także trzymiesięczne stypendium w szkole językowej w Wielkiej Brytanii. No i, oczywiście - rozpoznawalność. Za to tuż przed finałem odpadły charakterystyczne uczestniczki Klaudia Zielińska i Iwona Sobieraj, o których wielu widzów myślało, że znajdą się w finale.

Kibicowaliście Liubov Miruk, czy innej finalistce?