"Projekt Lady 2019", odcinek 8, dostarczył wielu wrażeń! Nie tylko oglądającym, lecz także uczestniczkom. Nie obyło się bez konfliktu. Pomiędzy Roksaną a Klaudią doszło do przepychanek. Dzisiejszy odcinek toczył się wokół tematu pracy. Dziewczęta miały za zadanie stanąć twarzą w twarz z headhunterami i odbyć rozmowę kwalifikacyjną w Warszawie. Mentorka Irena Kamińska-Radomska przygotowywała uczestniczki do tego spotkania, a mentorka Tatiana Mindewicz-Puacz porozmawiała z nimi o ich ambicjach, dotychczasowych doświadczeniach i wątpliwościach. W 8. odcinku programu TVN dziewczęta miały więc szansę spróbować swoich sił w zawodach, z którymi nie miały jeszcze do czynienia. Zamieszkały w wielkim apartamentowcu i trafiły do różnych miejsc pracy: redakcji w wydawnictwie prasowym, perfumerii, firmy organizującej śluby oraz w butiku dla dzieci. Która z uczestniczek nie dała sobie rady z wyzwaniem i odpadła w  8. odcinku "Projektu Lady 2019"? 

Projekt Lady 2019, odcinek 8. Kto odpadł?

W 8. odcinku programu "Projekt Lady" odpadła Sabina Pysz. Niestety, uczestniczka nie poradziła sobie z pracą, jaką jej przydzielono. Otóż, dziewczyna miała przez dwa dni pracować w ekskluzywnym butiku dziecięcym. Już od początku Sabina nie była zadowolona ze swojej pracy. Jej zachowanie skomentowała mentorka Tatiana Mindeiwcz-Puacz: 

Projekt Lady, Sabina, to nie jest restauracja z kartą dań, w którą zaglądasz i wybierasz, co chcesz, a jak Ci nie pasuje, to jeszcze prosisz kelnera albo kuchnię, żeby przygotowali Ci coś extra. Tutaj masz niepowtarzalną szansę. Albo umiesz wykorzystać tę szansę, albo zamawiasz kawę na wynos.

W momencie, gdy dziewczyna musiała oddać swoje perły, mentorka Irena Kamińska-Radomska mówiła, że to właśnie brak zaangażowania w pracę spowodował, iż Sabina zaprzepaściła swoją szansę w "Projekcie Lady":

Projekt Lady to ogromna szansa. Być może jedyna taka w życiu. Niestety, w tym tygodniu nie doceniła pani tego, co pani otrzymała. Nie wykorzystała pani szansy. Nie dlatego, że nie dała pani rady, ale dlatego, że Pani nie chciała.  

Pysz z żalem powiedziała, że: 

Jeden błąd może przekreślić całą karierę. Tak więc, praktycznie, to nie żart. Postaram się wykorzystać tak czy siak tę swoją szansę. Ale mi się płakać chce...

Kolejny odcinek show "Projekt Lady" już za tydzień! Jak sądzicie, kto ostatecznie trafi do ścisłego finału?