"Projekt Lady 2019", odcinek 9. za nami! Ten tydzień był wypełniony zadaniami. Nadszedł czas na to, aby uczestniczki zaprezentowały swoją wiedzę i umiejętności radzenia sobie w stresujących sytuacjach, które wyniosły z pobytu w szkole dla dam. Tydzień rozpoczęła wizyta hrabiny, która uświadomiła dziewczętom, jak długą drogę przeszły od początku programu. Pierwszy test odbył się w ogrodzie, gdzie od uczestniczek wymagano dużo cierpliwości i bardzo ścisłej współpracy. Prowadząca program "Projekt Lady" Małgorzata Rozenek-Majdan wprowadziła uczestniczki w świat show-biznesu i wymagała od nich szybkiego działania, zaradności oraz pomysłowości. W ostatnim zadaniu dziewczęta musiały przejść przez ogrodowy tor przeszkód, który miał być testem na grację. Która z uczestniczek nie dała sobie rady z zadaniami i odpadła w  9. odcinku "Projektu Lady 2019"? 

Projekt Lady 2019, odcinek 9. Kto odpadł?

W 9. odcinku programu "Projekt Lady" perły oddały aż dwie uczestniczki - odpadły Natalia Lieber i Roksana Grzelka. Dziewczęta nie poradziły sobie z tygodniem pełnym testów. Przed oddaniem pereł, mentorka Tatiana Mindewicz-Puacz skomentowała brak zaangażowania Natalii w programie "Projekt Lady":

Natalia, wydawało Ci się, że dużo wiesz i niewiele Cię dzieli od perfekcji. Zaskoczyłyśmy Cię. A co najlepsze, Ty zaskoczyłaś samą siebie. Otworzyłaś się na naukę, ale mam wrażenie, że ostatnio więcej energii w Twoją edukację włożyłyśmy my, niż Ty sama. W tym tygodniu zabrakło zaangażowania. 

Mentorka jeszcze dodała, że wierzy w dalszy rozwój osobisty Roksany:  

Roksana, największe postępy robi się zawsze na początku. Wtedy zmiana jest szybka, łatwiejsza, przyjemna. Jesteśmy wtedy chwaleni. Przychodzi jednak taki moment, że zrobienie kolejnego kroku na drodze zmiany staje się naprawdę trudny i wymaga poświęceń. My nic więcej nie możemy dla Ciebie zrobić. Ale teraz Ty sama musisz nad sobą popracować. Wierzę, że to zrobisz. 

Jak Natalia Lieber i Roksana Grzelka skomentowały swoje odpadnięcie z programu?

Lieber ze smutkiem powiedziała, że:

Stwierdziłam, że potrzebuję się bardziej realizować, a nie żyć tak jak teraz, że jest super fajnie, ale obudzę się w końcu i stwierdzę, że dalej jest super fajnie, ale dalej nie jestem życiowo poukładana. 

Grzelka również ze smutkiem opuściła program i zdradziła, jak uczestnictwo w "Projekcie Lady" zmieniło jej życie oraz jakie ma plany na przyszłość:

Myślałam, że będę twarda, ale jednak jest strasznie ciężko… Zawsze coś musi się skończyć, żeby coś dobrego się zaczęło. Mam nadzieję, że to, co się tutaj nauczyłam, wyniosę poza mury pałacu i będę to szlifować, będę jeszcze lepsza, jeszcze wszystkim pokażę oraz że Was wszystkich zaproszę do mojej knajpy, którą w końcu otworzę. 

Kolejny odcinek show "Projekt Lady" już za tydzień! Jak sądzicie, kto ostatecznie trafi do ścisłego finału?