Odcinek 7. programu "Projekt Lady" był pełen emocji. Zwłaszcza tych negatywnych. Mentorka Tatiana Mindewicz-Puacz przekonywała uczestniczki, że strach, złość i bezradność nie mogą kierować ich życiem i wyborami. Najwyższa pora przestać się bać i zawalczyć o swoje! W końcu po to przyszły do programu TVN. Mentorka Irena Kamińska-Radomska wprowadziła zaś uczestniczki w świat nowych smaków. Aby sprostać zadaniu, musiały wykazać się odwagą - przed nimi stały potrawy, których musiały skosztować, mając zamknięte oczy. Tymczasem Małgorzata Rozenek-Majdan uczyła dziewczęta, jak zmierzyć się z hejtem i plotką, również w Internecie. Ten naprawdę obfitował w wiele wyzwań! Oczywiście, większość uczestniczek dała sobie z nimi radę. Ale aż dwóm się nie powiodło... Kto odpadł z "Projektu Lady 2019" w 7. odcinku?

Projekt Lady 2019, odcinek 7. Kto odpadł?

W 7. odcinku programu "Projekt Lady" odpadły aż dwie uczestniczki - Róża Florczyk i Katarzyna Kozubek. Niestety, Róża nie poradziła sobie z zadaniem Ireny Kamińskiej-Radomskiej, a same mentorki powiedziały o uczestniczce, że:

Jesteś jak obraz w galerii sztuki. Ciekawy, piękny, stworzony po to, żeby go podziwiać. Problem w tym, że w niemal każdej galerii istnieje zakaz zbliżania się do eksponatów. Od jakiegoś czasu, Pani Różo, mamy wrażenie, że nie daje nam Pani prawa, by cokolwiek do Pani domalować. 

Jeżeli chodzi o Katarzynę, to mentorki zwróciły uwagę na jej niestosowne zachowanie w trakcie kursu robienia sushi, gdzie mentorka Tatiana chciała przetestować cierpliwość dziewcząt:

Pani Kasiu, Ci, którzy głośno krzyczą, zwykle mają mało do powiedzenia. Często w tym całym szumie, oprócz hałasu, nie ma treści. Nie wiem, czy mamy cierpliwość, aby dalej jej szukać.

Rozenek-Majdan, Mindewicz-Puacz i Kamińska-Radomska jak zwykle z ciężkim sercem pożegnały uczestniczki. Podobnie pozostałe kandydatki do tytułu "lady".Jak Róża Florczyk i Katarzyna Kozubek skomentowały swoje odpadnięcie z programu?

Kozubek z żalem powiedziała, że:

Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło...

Natomiast Florczyk z radością wspominała o swoim doświadczeniu w "Projekcie Lady" i jest pewna, że dzięki programowi stanie się lepszą osobą:

Po opuszczeniu tego domu będę na pewno, pewna siebie, będę mniej wulgarna, bardziej kobieca, elegancka i po prostu będę kształcić się i robić wszystko aby było jak najlepiej. 

Kolejny odcinek show "Projekt Lady już za tydzień! Jak sądzicie, kto ostatecznie trafi do ścisłego finału?