Projekt Lady 3: W 5. odcinku zapowiedziana przez mentorki wizyta kawalerów zmobilizuje dziewczęta do wytężonej pracy nad sobą. Całotygodniowe warsztaty przygotują je do zaprezentowania się z jak najlepszej strony. Pierwsze wrażenie pozostaje na długo, więc mentorka Irena zadba o to, by dziewczęta były przygotowane w każdym calu. Od wyjścia z samochodu, przez powitanie gości, toast, aż po pożegnanie w dobrym stylu. 

Podczas przyjęcia należy zabawić gości interesującą rozmową. Tematów konwersacji może być wiele. Dziewczęta postanowią przetestować swoją wiedzę z kilku dziedzin. Testy z literatury, sztuki i historii będą obfitować w zaskakujące dla uczestniczek pytania oraz jeszcze bardziej zaskakujące odpowiedzi. Na palnie pojawi się też aktor Robert Kudelski, który przeprowadzi z dziewczętami warsztaty z doboru słownictwa.

Małgorzata Rozenek-Majdan wściekła na uczestniczki Projekt Lady! Dlaczego?

Skoro kandydatki na damy mają odwiedzić gentlemeni, to pora porozmawiać o sprawach damsko-męskich. Jak wyglądały relacje dziewcząt z płcią przeciwną? Jakie doświadczenia w kwestii związków mają za sobą? Jakich wyborów dokonywały dotychczas? Co myślą o swoim prywatnym życiu? Czy są zadowolone z układania relacji z partnerami i co chciałyby zmienić? Mentorka Tatiana będzie miała pełne ręce roboty! Ale nie tylko ona. O zachowani dziewczyn po wizycie kawalerów będzie miała sporo do powiedzenia także prowadząca show, Małgorzata Rozenek-Majdan. Ta będzie wściekła na uczestniczki programu. Dlaczego?

Jaki będzie efekt końcowy ich wizyty? Czy przyjęcie z udziałem kawalerów będzie można zaliczyć do udanych? Które z dziewcząt spiszą się na medal, a które „popłyną” i zapomną o dobrych manierach? Odpowiedzi na te pytania poznacie już dziś, 18 czerwca, o godz. 21.30, w TVN!

Tymczasem zobaczcie poniżej fragment dzisiejszego odcinka programu. Nie zwiastuje on raczej niczego dobrego…