Magda Lubacz wygrała Projekt Lady 3! Pokonała Agnieszkę Koszelak, Sandrę Rybaczewską i 10 pozostałych uczestniczek! Magda nie ukrywała wzruszenia, kiedy okazało się, że to właśnie ona została zwyciężczynią Projekt Lady 3. Na planie programu nauczyła się taktu, dobrych manier i nabrała ogłady. Przeszła ogromną metamorfozę. Lubacz wygrała Projekt Lady 3, ale to nie koniec jej pracy nad sobą. Teraz będzie się uczyła angielskiego na specjalnym kursie w Wielkiej Brytanii. Kurs w Oksfordzie był bowiem główną nagrodą w programie. Magda Lubacz ujęła prowadzącą "Projekt Lady", Małgorzatę Rozenek-Majdan, i mentorki, Irenę Kamińską-Radomską i Tatianę Mindewicz-Puacz, swoim wdziękiem, skromnością oraz otwartością na porady, krytykę i nauki, a także charyzmą. Z odcinka na odcinek widzieliśmy, jak bardzo Lubacz się zmieniała i jak bardzo chciała stać się najlepszą wersją samej siebie. Praca, jaką Magda Lubacz wykonała w "Projekt Lady", została doceniona. Lubacz wygrała program, zostając trzecią polską zwyciężczynią show! Dowiedz się więcej o zwyciężczyni PONIŻEJ.

Kim jest Magda Lubacz?

Magda Lubacz ma 24 lata i pochodzi z Mielca. Ma 182 cm wzrostu. Zanim zgłosiła się do programu, kochała wszystko, co sztuczne i przesadzone. Sztuczna opalenizna, doczepione długie blond włosy, sztuczne rzęsy i sztuczne, zbyt długie paznokcie, do tego mocny makijaż i wyzywające ubrania. W takim właśnie, bogatym wydaniu, Lubacz czuła się najlepiej i uważała, że tylko wówczas jest sobą. Dziś po tamtym wizerunku nie ma śladu!

Magdalena, na pozór wyniosła, po bliższym poznaniu w programie, okazała się czułą i wrażliwą dziewczyną. Potrafiła też być bardzo wybuchowa i wówczas nie trzymała języka za zębami. Przed zgłoszeniem do programu, Magda Lubacz prowadziła beztroskie ż​ycie. Mieszkała z rodzicami, a wszystkie zarobione pieniądze wydawała na swoje zachcianki i uciechy: imprezy, alkohol, kosmetyki i ubrania. Podczas finału zobaczyliśmy zupełnie nową Magdalenę. W finałowym odcinku byli z nią rodzice i brat. Na finał "Projekt Lady 3" Lubacz włożyła sukienkę duetu Paprocki & Brzozowski. Projektanci pochwalili się zdjeciem z Magdą na Instagramie.

Jak jej życie zmieni się po wygranej w Projekt Lady 3?  Przekonamy się o tym już wkrótce!

ZOBACZ TEŻ: FINAŁ PROJEKT LADY 2 wygrała Roksana Gac! 

Foto: Cezary Piwowarski/TVN