Projekt Lady 3 startuje 21 maja. Przed nami kolejna już edycja popularnego show TVN, który ponownie poprowadzi Małgorzata Rozenek-Majdan. Tym razem w programie Projekt Lady wzięło udział 13 nowych dziewczyn, którym marzy się zmiana stylu życia i obyczajów. Ich dotychczasowe zachowanie może budzić wiele kontrowersji. Czy prowadzące program będą potrafiły przekonać je, że warto zmienić swoje nie zawsze odpowiednie zachowanie, aby ich środowisko zaczęło postrzegać ja jako eleganckie i dobrze ułożone dziewczęta? I - najważniejsze - kim są uczestniczki Projekt Lady 3? Są równie niepokorne, jak dziewczyny z poprzednich dwóch edycji programu? Prezentujemy je wszystkie w naszej GALERII. Widzicie w którejś z nich przyszłą damę?

Projekt Lady 3

W programie Projekt Lady 3 weźmie udział 13 dziewcząt z całej Polski. Format wygra jednak tylko jedna z nich. Mentorki (Tatiana Mindewicz-Puacz, Irena Kamińska-Radomska oraz prowadząca - Małgorzata Rozenek-Majdan) będą eliminować z programu te, które będą najgorzej rokować i które nie będą potrafiły dostosować się do etykiety panującej w ambasadach i na dworach. Ile z uczestniczek show podda się musztrze swoich opiekunek? Ile z nich wytrzyma presję produkcji? I przede wszystkim - kto ma szanse na wygraną? Zobaczcie pełną listę uczestniczek Projekt Lady 3! w naszej GALERII.

Zobaczcie, co o programie i o uczestniczkach Projekt Lady 3 zdradziła nam jego prowadząca, Małgorzata Rozenek-Majdan:

Projekt Lady 3 - Uczestniczki. Pełna lista: 

Sara Kacprzak - ma 21 lat i pochodzi z Rawy Mazowieckiej. Dziewczyna straciła zapał do nauki i wybrała imprezowy styl życia. Znalezienie motywacji do rozpoczęcia kreatywnego i dorosłego życia to cel Patrycji.

Agnieszka Koszelak - ma 21 lat i pochodzi z Gdańska. Uczestniczka chciałaby w programie dorosnąć, zmienić swoje beztroskie życie. Robi to dla swojego narzeczonego.

Aleksandra Baryga - ma 24 lata i pochodzi z Warszawy. Uczestniczka ma bardzo wybuchową naturę i często mówi, co jej ślina na język przyniesie. I nad tym właśnie chce popracować w "Projekcie Lady 3".

Anna Lewandowska - ma 24 lata i pochodzi z Legnickiego Pola. Kolejna niepokorna uczestniczka o wybuchowym temperamencie. Czy odnajdzie w programie spokój i równowagę?

Wiktoria Lewińska - ma 19 lat i pochodzi z Konina. Najbardziej zależy jej na wyróżnianiu się z szarego tłumu. Chce się zmienić dla swojej mamy.

Magdalena Lubacz - ma 24 lata i pochodzi z Mielca. Typowa imprezowiczka, która dba jedynie o swój wygląd. Chciałaby, aby "Projekt Lady" nauczył ją odpowiedzialności i wprowadził w świat dorosłości.

Klaudia Obrzut - ma 21 lat i pochodzi z Bielsko-Białej. Jej marzeniem jest zdobycie wykształcenia i zamieszkanie w słonecznej Hiszpanii.

Magdalena Prusinowska - ma 23 lata i pochodzi z Żar. Urodzona sportsmenka o wybuchowym charakterze. Potrafi być wulgarna nawet dla najbliższych. I właśnie te cechy będzie chciała zminić w reality show.

Sandra Rogaczewska - ma 21 lat i pochodzi z Rząśni. W "Projekt Lady 3" uczestniczka chciałaby wyeliminować swoje wady, aby stać się lepszą osobą.

Kasia Wójciak - ma 22 lata i pochodzi z Łodzi. Uczestniczka obecnie mieszka w Szkocji. Jest barmanką i uwielbia imprezować. Swoją przyszłość chciałaby jednak spędzić w Polsce.

Anna Kowalewska - ma 18 lat i pochodzi z Warszawy. Jest cichą i spokojną osobą, której ciężko nawiązywać nowe zjaomości. I to własnie będzie chciała zmienić w programie "Projekt Lady".

Natalia Bugajska - ma 27 lat i pochodzi z Chorzowa. Dziewczyna lubi zwracać na siebie uwagę - ma kolorowe włosy, a jej ciało zdobią liczne tatuaże.

Patrycja Hutna - ma 18 lat i pochodzi z Marzęcic. Uczestniczka chciałby w programie stać się prawdziwą damą.

Wszystkie uczestniczki znajdziecie w naszej GALERII. Która z nich wyrokuje najlepiej? Sprawdźcie w zapowiedzi tego sezonu Projekt Lady: