Metamorfozy w Projekt Lady 3 już za nami! W programie wzięło udział trzynaście dziewczyn, którym marzy się zmiana dotychczasowego stylu życia. Ich codzienne zachowanie budzi wiele kontrowersji. Czy prowadzące program będą potrafiły przekonać je, że warto się zmienić, aby ich środowisko zaczęło postrzegać ja jako eleganckie i dobrze ułożone dziewczęta? Jak na razie, ekspertom Projekt Lady 3 udało się zmienić wizerunek uczestniczek. Fryzjerzy, makijażyści i styliści zrobili wszystko, co w ich mocy, aby z dziewczyn wydobyć naturalne piękno. Czy im się to udało. Zobaczcie w naszej GALERII, jak zmieniły się uczestniczki Projekt Lady po metamorfozach.

Projekt Lady 3 - Metamorfozy

Pełna lista uczestniczek Projekt Lady 3:

Sara Kacprzak - ma 21 lat i pochodzi z Rawy Mazowieckiej. Dziewczyna straciła zapał do nauki i wybrała imprezowy styl życia. Znalezienie motywacji do rozpoczęcia kreatywnego i dorosłego życia to cel Patrycji.

Agnieszka Koszelak - ma 21 lat i pochodzi z Gdańska. Uczestniczka chciałaby w programie dorosnąć, zmienić swoje beztroskie życie. Robi to dla swojego narzeczonego.

Aleksandra Baryga - ma 24 lata i pochodzi z Warszawy. Uczestniczka ma bardzo wybuchową naturę i często mówi, co jej ślina na język przyniesie. I nad tym właśnie chce popracować w "Projekcie Lady 3".

Anna Lewandowska - ma 24 lata i pochodzi z Legnickiego Pola. Kolejna niepokorna uczestniczka o wybuchowym temperamencie. Czy odnajdzie w programie spokój i równowagę?

Wiktoria Lewińska - ma 19 lat i pochodzi z Konina. Najbardziej zależy jej na wyróżnianiu się z szarego tłumu. Chce się zmienić dla swojej mamy.

Magdalena Lubacz - ma 24 lata i pochodzi z Mielca. Typowa imprezowiczka, która dba jedynie o swój wygląd. Chciałaby, aby "Projekt Lady" nauczył ją odpowiedzialności i wprowadził w świat dorosłości.

Klaudia Obrzut - ma 21 lat i pochodzi z Bielsko-Białej. Jej marzeniem jest zdobycie wykształcenia i zamieszkanie w słonecznej Hiszpanii.

Magdalena Prusinowska - ma 23 lata i pochodzi z Żar. Urodzona sportsmenka o wybuchowym charakterze. Potrafi być wulgarna nawet dla najbliższych. I właśnie te cechy będzie chciała zminić w reality show.

Sandra Rogaczewska - ma 21 lat i pochodzi z Rząśni. W "Projekt Lady 3" uczestniczka chciałaby wyeliminować swoje wady, aby stać się lepszą osobą.

Kasia Wójciak - ma 22 lata i pochodzi z Łodzi. Uczestniczka obecnie mieszka w Szkocji. Jest barmanką i uwielbia imprezować. Swoją przyszłość chciałaby jednak spędzić w Polsce.

Anna Kowalewska - ma 18 lat i pochodzi z Warszawy. Jest cichą i spokojną osobą, której ciężko nawiązywać nowe zjaomości. I to własnie będzie chciała zmienić w programie "Projekt Lady".

Natalia Bugajska - ma 27 lat i pochodzi z Chorzowa. Dziewczyna lubi zwracać na siebie uwagę - ma kolorowe włosy, a jej ciało zdobią liczne tatuaże.

Patrycja Hutna - ma 18 lat i pochodzi z Marzęcic. Uczestniczka chciałby w programie stać się prawdziwą damą.

Wszystkie uczestniczki znajdziecie w naszej GALERII