To jednak nie wszystko. W 7. odcinku drugiej edycji show „Projekt Lady” czeka nas bowiem dużo więcej ciekawych sytuacji. I rozmów! Upragniony wyjazd dziewczyn do Warszawy będzie obfitował bowiem w wiele innych zapierających dech w piersiach wrażeń. Luksusowy hotel, wizyta w teatrze Imka, spotkanie z aktorem Tomaszem Karolakiem – to tylko niektóre z atrakcji, które wywołają mnóstwo emocji!

ZOBACZ: PROJEKT LADY 2 Poznajcie wszystkie uczestniczki programu Projekt Lady 2! Z kim będzie najwięcej problemów?

Tatiana przygotuje dla dziewcząt także coś specjalnego. Ubierze je w białe kombinezony, zabierze do Akademii Sztuk Pięknych i da całkowitą wolność wyrazu artystycznego. Poprzez plastyczne prace uczestniczki uwolnią swoje demony i będą mogły opowiedzieć o tym, co je boli. A przede wszystkim dostaną szansę na rozliczenie się z przeszłością.

Kilka z dziewcząt przyzna, że wizyta w teatrze będzie dla nich zupełnie nowym doświadczeniem. I choć niektóre z uczestniczek twierdzą, że są z kulturą trochę na bakier, sztuka o Krzysztofie Komedzie, wielkiej postaci światowej muzyki, mocno je zaintryguje. To nowe przeżycie bardzo mile zaskoczy dziewczęta. A spotkanie z Tomaszem Karolakiem okaże się bardzo onieśmielające. Nie tylko dla nich…

I mimo, że ten wyjazd będzie pełen pozytywnych bodźców, to jednak położy się na nim cień. Miłą atmosferę zaburzy konflikt dwóch uczestniczek. Co będzie powodem kłótni? Czyje zachowanie doprowadzi jedną z dziewcząt do płaczu? Przedsmak tej sytuacji obejrzycie w naszym EKSKLUZWNYM WIDEO:

Przypominamy, 7. odcinek „Projektu Lady” już jutro o 20.55. Oczywiście w stacji TVN ;-)