Materiał w ramach cyklu zwycięzców Gala Beauty Stars

Pani Elżbieta to kobieta niezwykle silna i ciepła, choć życie jej nie oszczędzało. Aktywna zawodowo, była właścicielką magazynu z bielizną i przez ponad 30 lat pracowała w żłobku. W wieku 40 lat wygrała walkę z chorobą nowotworową, a kilka lat temu przeszła operację wycięcia tętniaka aorty brzusznej. Mimo wielu przeciwności ma w sobie wiele pozytywnej energii i często się uśmiecha. Metamorfoza to prezent od jej syna i przyszłej synowej, z którymi łączą ją wspaniałe relacje.

Odmładzający blond i świeże cięcie

Nowa fryzura long bob przepięknie podkreśla rysy twarzy pani Eli, a kolor blond sprawia, że skóra wygląda na promienną. - Włosy pani Eli są cienkie i delikatne, dlatego zagęściłem je naturalnymi pasmami od easihairpro, dzięki czemu uzyskaliśmy większą objętość. Postawiłem także na ciepły blond, który dodaje energii naszej bohaterce. Cięcie do ramion, czyli tzw. bob to fryzura absolutnie uniwersalna, w której pani Ela wygląda nieco ekstrawagancko - mówi stylista fryzur Piotr Sierpiński.

Głębia spojrzenia

Nowy makijaż podkreśla przepiękny błękit oczu pani Eli, a także sprawia, że twarz promienieje. - Nie obawiałam się intensywności użytych cieni, ponieważ idealnie pasowały one do wybranej stylizacji. Na wcześniej nawilżoną i przygotowaną do makijażu twarz nałożyłam kryjący podkład i puder. Kolejnym krokiem było konturowanie bronzerem, różem i rozświetlaczem. Ze względu na to, że akcent postawiłam na oko, usta podkreśliłam delikatnym różem. Końcowym efektem była promienna i wymodelowana twarz, z czego pani Ela była bardzo zadowolona - dodaje makijażystka Magdalena Hoffman.

 

Ponadczasowa elegancja

Pani Ela na co dzień ubiera się w leginsy, jeansy luźne swetry i buty na płaskiej podeszwie. Jej marzeniem było założenie szpilek, których nie nosiła od wielu lat ze względu na chorobę. - Dla naszej bohaterki przygotowałam elegancki, a zarazem nowoczesny zestaw. Gładkie, beżowe spodnie z wyższym stanem, które tuszują drobne niedoskonałości połączyłam z bluzką w zwierzęcy print. Uzupełnieniem stylizacji jest mała elegancka torebka w podobnej tonacji kolorystycznej. Kropką nad i stały się wymarzone szpilki - podsumowuje stylistka Ana Pelicana.

- Czuję się wspaniale! Nigdy nie pomyślałabym, że będę jeszcze tak fantastycznie wyglądać - mówi pani Ela Kowalska, która udowodniła, że odpowiedni dobór fryzury, makijażu i stylizacji mogą całkowicie odmienić wizerunek kobiety w każdym wieku.

Piotr Sierpiński to stylista fryzur, podchodzący do swojej pracy z ogromną pasją i zaangażowaniem. Posiada 14 lat doświadczenia w zawodzie, a jego specjalizacje to zagęszczanie i przedłużanie włosów, a także metamorfozy koloru. Jest szkoleniowcem marek Easihairpro oraz Mounir. Współpracuje z wieloma gwiazdami. Jest właścicielem luksusowego atelier Piotr Sierpiński, Hair w Poznaniu, uznanego przez magazyn Gala za Najlepsze Miejsce Beauty 2019 i 2020.