Rok 2016 już za nami! Wczorajszego wieczoru w największych miastach w Polsce wraz z mieszkańcami nowy rok witała plejada gwiazd. Sylwester TVN Hello 2017 odbył się w Warszawie, Sylwester z Dwójką w Zakopanem, a Sylwester z Polsatem w Katowicach. Na każdej z tych imprez pojawiły się gwiazdy w wyszukanych stylizacjach.

Każdy z sylwestrów poprowadziły gwiazdy danej stacji. Największym zainteresowaniem cieszyły się prowadzące, które co rusz zmieniały swoje kreacje. Ciekawymi stylizacjami zaskoczyłyMagda Mołek i Patricia Kazadi. Hasłem przewodnim ich stylizacji prawdopodobnie była nowoczesność. Z koleiAgnieszka Kaczorowska i Agnieszka Hyży postawiły na klasyczną wieczorową elegancję. A Beata Kozidrak miała na sobie prawdziwe modowe cacko - skórzany płaszcz marki Burberry.

Podczas Sylwestra 2016/2017 na scenach w całej Polsce pojawiła się plejada gwiazd. Swoimi kreacjami zaskoczyły m.in. Ewa Farna, Cleo czy Doda.Maryla Rodowicz jak zwykle postawiła na kolorową kreację w charakterystyczne wzory. Pięknie prezentowała się Kasia Stankiewicz, która tego wieczoru miała na sobie czarną i czerwoną suknię – obie długie i eleganckie.

Zobaczcie w naszej galerii, jak podczas Sylwestra 2016 prezentowały się gwiazdy!