Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski to zdecydowanie jedna z najbardziej lubianych par w polskim show-biznesie. Ku uciesze fanów, popularni podróżnicy ostatnio coraz częściej chwalą się swoim uczuciem w mediach społecznościowych. Parę dni temu Martyna zamieściła w sieci zabawny filmik, dzięki któremu dowiedzieliśmy się jak kreatywnie spędzają razem okres domowej izolacji.

ZOBACZ: Wojciechowska i Kossakowski pokazali, jak spędzają czas w domu. To wideo rozbawi Was do łez

Z kolei w czwartek na instagramowym profilu twórcy programu "Down the road. Zespół w trasie" pojawiło się jego nowe zdjęcie z narzeczoną. Kossakowski postanowił podzielić się z obserwatorami uroczym selfie wykonanym podczas wspólnego spaceru w lesie.

- Jestem szczęściarzem... - tak Przemek podpisał zdjęcie.

Wojciechowska i Kossakowski opowiadają o swoim związku

Wojciechowska i Kossakowski są razem od ponad dwóch lat, jednak dopiero niedawno zaczęli dzielić się szczegółami na temat swojego związku z opinią publiczną. O początkach swojej relacji opowiedzieli ostatnio na antenie TVN.

- Nie ukrywam, że mnie interesował. Dopiero gdy przeczytałam wywiad z nim i dowiedziałam się, że mieszka w chacie na Podlasiu i uwielbia takie proste życie, to doszłam do wniosku, że chyba mamy ze sobą coś wspólnego. Ten miks siły męskiej i wrażliwości to właśnie był ten miks, który był mi potrzebny - wyznała z uśmiechem na twarzy Martyna w programie "Uwaga!".

- Nie było scenariusza. To potoczyło się bardzo szybko i tak instynktownie. I trwa do dzisiaj - powiedział Przemek.

Kossakowski nie ukrywa też, że jego związek z Martyną opiera się na zasadach partnerstwa i zachowaniu odpowiedniej dozy autonomii.

- Mamy bardzo dużo swoich rzeczy i nie wtrącamy się sobie wzajemnie. Myślę, że bardzo ważne jest wyważenie pewnego rodzaju proporcji, dzięki którym jesteśmy ze sobą naprawdę szczęśliwi - wyjaśnił.

Zobacz najnowsze zdjęcie Martyny i Przemka w naszej GALERII.

SPRAWDŹ TEŻ: Wojciechowska i Kossakowski zaręczyli się! Dziennikarz potwierdził to w swoim programie