Przemek Kossakowski rzadko wypowiada się na temat swojego życia prywatnego. Podróżnik zrobił jednak wyjątek w talk-show Kuby Wojewódzkiego, gdzie po raz pierwszy szczerze odpowiedział na prowokacyjne pytania prowadzącego na temat swojego związku z Martyną Wojciechowską.

Wojewódzki stwierdził, że dzięki związkowi z prowadzącą program "Kobieta na krańcu świata", Kossakowski dołączył do grona polskich celebrytów, choć do tej pory unikał tego świata.

Podejrzewam, że kiedyś poczułbym się tym urażony. Teraz wiem, że nie mam na to wpływu. Czasami mnie to bawi. Jestem częścią tego show-biznesu czy mi się to podoba, czy nie - odpowiedział Kossakowski.

Kossakowski o związku z Wojciechowską

Kuba Wojewódzki postanowił pociągnąć dalej z Przemkiem Kossakowskim wątek jego związku z gwiazdą TVN w - jak to ma w zwyczaju - dość prowokacyjny sposób. Gospodarz odniósł się bowiem do szalonych i często bardzo niebezpiecznych podróży do odległych zakątków globu, w jakie zarówno Przemek, jak i Martyna, udają się często w ramach swoich projektów telewizyjnych.

Nie boisz się, że wasz związek może być rywalizacją, kto się wcześniej zabije? - zapytał gospodarz show.

Kossakowski nie wydawał się być zbity z tropu tym pytaniem. Wręcz przeciwnie, jego odpowiedź była wyważona. Co ciekawe, twórca hitowych programów telewizyjnych w stacji TTV, przy okazji zdradził nawet, jakie SMS-y wymienia ze swoją partnerką w czasie wypraw.

- To nie będzie licytacja, my te rzeczy robimy od dłuższego czasu, jesteśmy równoległymi bytami, ale rzeczywiście jest coś na rzeczy. Na przykład dostaję od Martyny SMS-a: "Życzę ci miłego dnia, co dzisiaj robisz? Bo ja nurkuję z rekinami"- przyznał Kossakowski. A ja na przykład mówię "dzisiaj piłem krew krowy prosto z tętnicy", a ona mówi "jestem z ciebie dumna" - odpowiedział podróżnik.

SPRAWDŹ TEŻ: Przemek Kossakowski - prywatnie: wiek, żona, rozwód, partnerka