Przemek Kossakowski poprowadzi "Big Brother"? Dziesięć lat po emisji ostatniego odcinka programu, stacja TVN postanowiła, że wyprodukuje nową edycję show. Przypomnijmy, że dekadę temu, cieszyło się ono bardzo dużą popularnością, a jego uczestnicy na krócej lub dłużej, ale zaistnieli w show-biznesie. Swego czasu, przez trzy edycje, program prowadziła Martyna Wojciechowska. Nic więc dziwnego, że na to samo namawia swojego obecnego partnera, Przemka Kossakowskiego, który jak donosi Fakt, dostał propozycję od stacji. Czy podróżnik sprawdziłby się w tej roli?

Kto poprowadzi "Big Brothera"?

Nowa edycja "Big Brother" ma pojawić się na antenie TVN7 wiosną 2019 roku, a do programu ruszyły już castingi. Podobno propozycję udziału w show, dostali tacy celebryci jak: Isabel Marcinkiewicz, Dorota Goldmann (znana jako Olfaktoria), Marta Linkiewicz, czy Rafalala. Do roli prowadzącego, stacja rozważa kilka nazwisk, m.in. Agnieszkę Woźniak-Starak, czy właśnie Przemka Kossakowskiego. Producenci show szukają gospodarza programu, który ma silną osobowość i jest lubiany przez widzów, a partner Martyny Wojciechowskiej spełnia oba te warunki.

Kossakowski poprowadzi "Big Brother"?

Przemek Kossakowski podobno rozważa propozycję prowadzenia show, a Martyna Wojciechowska bardzo go do tego namawia:

"Przemkowi zaoferowano poprowadzenie "Big Brothera". Jest ciepłym i naturalnym facetem i producenci są przekonani, że widzowie go pokochają. Martyna mówi Przemkowi, że to może być świetna przygoda. Sama prowadziła pierwsze trzy edycje "Big Brothera" kilkanaście lat temu i bardzo dobrze to wspomina" - mówi informator Faktu.

Widzielibyście go w tej roli?