Przemek Kossakowski to aktualnie jedna z najbardziej popularnych i lubianych postaci w naszym rodzimym show-biznesie. Jednak o jego życiu prywatnym nie wiadomo zbyt wiele. Twórca niestandardowych programów telewizyjnych, z których każdy jest wielkim hitem stacji TTV, bardzo rzadko porusza bowiem w mediach tematy osobiste. Kim zatem jest Przemysław Kossakowski prywatnie? Sprawdź, czego udało nam się dowiedzieć już teraz poniżej.

Przemek Kossakowski - wiek

Przemysław Kossakowski przyszedł na świat w Częstochowie w 1972. W tym roku kończy więc 47 lat.

Przemysław Kossakowski - żona, dzieci

Przemek Kossakowski ma za sobą jedno nieudane małżeństwo. Gwiazdor TTV dba o swoją prywatność, dlatego nie zdradził nigdy, kim była jego żona. Wiadomo jednak, że rozwód wywrócił jego dotychczasowe życie do góry nogami.

Mieszkanie na wsi zakończyło się w dość dramatycznych okolicznościach, biorąc pod uwagę moje życie osobiste - powiedział Kossakowski w wywiadzie dla Onetu.

Kossakowski otwarcie przyznaje, że po rozwodzie i wyprowadzce z Popielewa był bezrobotny. Samotność i problemy finansowe doprowadziły go do załamania psychicznego.

- Byłem bez grosza. Rozpadło się moje małżeństwo. (...) Bez kobiety, dzieci, roboty. Nie miałem pracy, zaczęła dopadać mnie depresja - wyznał w rozmowie z "Twoim Stylem".

Warto dodać, że wbrew krążącym w mediach informacjom, Przemek Kossakowski nie ma dzieci.

Przemek Kossakowski - partnerka

Przemek Kossakowski jest obecnie związany z popularną dziennikarką i podróżniczką, Martyną Wojciechowską. Para po raz pierwszy pokazała się razem publicznie w połowie września 2018 na Balu Fundacji TVN. Tym samym Kossakowski i prowadząca program "Kobieta na krańcu świata" potwierdzili krążące już od maja zeszłego roku plotki o swojej zażyłej relacji.

Zobacz zdjęcia Przemka Kossakowskiego z Martyną Wojciechowską i nie tylko w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Kossakowski i Wojciechowska zamieszkają razem! Kupili wspólne mieszkanie?