Przemysław Sadowski gra jedną z głównych ról w nowym serialu Polsatu "Niania w wielkim mieście". Aktor wciela się w rolę Jacka, świetnego psychologa dziecięcego. W życiu prywatnym Przemysław Sadowski jest zaś mężem aktorki, Agnieszki Warchulskiej. W serialu bohater aktora nie ma dzieci, a prywatnie ma ich aż trójkę. Z Agnieszką Warchulską mają dwóch synów Jana i Franciszka. Sadowski ma jeszcze córkę Małgosię, z poprzedniego związku. Teraz po raz pierwszy Przemysław Sadowski zdradził, jakim jest ojcem, jak wychowuje swoje dzieci i czy zmieniły one jego życie.

ZOBACZ: EWA WACHOWICZ Wystąpi w dzisiejszym odcinku show „The Brain. Genialny Umysł” [WIDEO]

W jednym z ostatnich wywiadów dla magazynu "Świat i Ludzie" aktor "Niani w wielkim mieście" przyznał, że rola rodzica do łatwych nie należy. Aktor dodał też,  że kiedy na świat przyszły dzieci, najpierw Janek, potem Franek, nie było łatwo:

Lekko na pewno nie było. Tak się zdarzyło, że kiedy w 2006 roku urodził się Janek, miałem bardzo dużo pracy, kręciłem jednocześnie dwa seriale, jeździłem na próby do spektaklu teatralnego i był "Taniec z Gwiazdami". Byłem fizycznie i psychicznie wykończony, spałem po trzy, cztery godziny na dobę. Agnieszka po narodzinach synka została sama w domu.

Przeczytajcie fragment tego wywiadu, aby dowiedzieć się, jakim ojcem jest Przemysław Sadowski!

Jak dzieci zmieniły się życie Przemysława Sadowskiego?

Musieliśmy dać radę i przystosować się do nowej rzeczywistości, kiedy dzieci kradną twój wolny czas, beztroskę i wolność. Ale w zamian dają niesamowite poczucie spełnienia, radość, dumę i miłość.

A jakim ojcem jest Przemysław Sadowski?

Musisz o to zapytać moje dzieci, tylko może jeszcze nie teraz. Nie umiem Ci tego zdefiniować i nie będę odkrywczy, mówiąc, że bardzo mi na nich zależy, by wyrośli na porządnych ludzi, by byli szczęśliwi.

Przemysław Sadowski podkreśla, że chce być wzorem dla dzieci. A jak je wychowuje?

Wychodzę z założenia, że dzieci uczą się przez obserwowanie rodziców, a nie przez nakazy czy zakazy, dlatego staram się im dawać dobry przykład. Teraz, na przykład, starszy Janek  trenuje pływanie, więc cztery razy w tygodniu wstajemy o 5.30 i pędzimy na trening na 6.30. Syn ćwiczy pod okiem trenerki, pani Moniki, a ja pływam na torze obok. I wiem, że kiedy przyjdzie kryzys, a przyjdzie na pewno, kiedy nie będzie mu się chciało rano wstać i zasuwać tych 80 długości basenu, to może spojrzy na mnie i pomyśli: "kurczę stary daję radę, to i ja nie odpuszczę.”

W "Niani w wielkim mieście" bohater Sadowskiego jest świetnym psychologiem, bardzo oddanym dzieciom, ale gra też mężczyznę rozdartego między dwoma kobietami. Którą wybierze Jacek: Danę czy Monikę?

O tym przekonamy się już niebawem. Czwarty odcinek "Niani w wielkim mieście" już dziś wieczorem na antenie Polsatu.