Przemysław Saleta musiał niedawno po raz kolejny skonfrontować się ze stresem dotyczącym stanu zdrowia jego córki. Jak się bowiem okazało, po sześciu latach od przeszczepu organizm Nicole Salety odrzucił pobrany od jej ojca organ. Córka pięściarza potrzebowała nowej nerki, którą zachciała jej podarować jej matka, Ewa Pacuła. Badania genetyczne wykazały jednak, że zgodność genów między matką i córką jest za mała. Pozostało szukanie dawcy poza rodziną. 

Nicole Saleta - w jakim stanie jest córka Przemysława Saleta?

Jak podał niedawno tygodnik Na żywo, Nicole Saleta już kilka tygodni temu (po 3 latach dializowania swojego organizmu) przeszła drugi przeszczep. Rodzina córki Przemysła Salety trzymała ten fakt w ścisłej tajemnicy. A to z racji na fakt, że czekali aż lekarze potwierdzą, że organizm przyjął przeszczepiony organ.

Nicole Saleta przeszła operację w jednym ze szpitali na Wybrzeżu. Operacja była dużo trudniejsza niż większość standardowych zabiegów szpitalnych. Jak podaje Na żywo, w niektórych momentach - już po zabiegu - Nicole walczyła nawet o życie.

Córka Przemysła Salety długo dochodziła do siebie w szpitalu. W czasie rehabilitacji przy jej łóżku czuwała jej mama, Ewa Pacuła. Nicole, ku uciesze obojga rodziców, powoli wraca do zdrowia.Trzymamy mocno kciuki za jej szybkie i pełne wyzdrowienie!