Nowa książka Anny Lewandowskiej Healthy Mama. Poradnik Zdrowej Mamy w sprzedaży od 24 maja, natomiast tylko u nas możecie zobaczyć zdjęcia z książki. Zobaczcie, jak Anna Lewandowska ćwiczyła w ciąży, jak wyglądała tuż przed rozwiązaniem, a także sprawdzcie, co jadła podczas ostatnich 9 miesięcy. Przepisy Anny Lewandowskiej dla kobiet w ciąży stanowią sporą część jej nowego poradnika, wydanego przez wydawnictwo Burda Książki.  Wiedzą, jaką Lewandowska zdobyła, będąc w ciąży, trenerka postanowiła podzielić się z innymi przyszłymi mamami. Dlatego nowy poradnik Anny Lewandowskiej jest kompendium wiedzy zarówno dla kobiet w ciąży, jak i dla tych, które do tego stanu się przygotowują. Książkę rozpoczynają słowa lekarza, które Ania usłyszała tuż po odebraniu wyników badań: Nie wiem, co pani je, ale niech koniecznie to Pani zapisuje. Od tego momentu Lewandowska zaczęła prowadzić skrupulatne notatki dotyczące diety, stanu zdrowia i rodzajów ćwiczeń, a wynikami obserwacji dzieli się z czytelnikami w książce Healthy Mama. W naszej GALERII znajdziecie zdjęcia potraw, jakie Ania opisuje i poleca kobietom w ciąży w swoim nowym poradniku. Żona Roberta Lewandowskiego i mama małej Klary zapewnia, że smakują równie wspaniale, jak wyglądają na zdjęciach! Przypomnijmy, że pierwszym "testerem" dań Lewandowskiej jest jej mąż, Robert.

Anna Lewandowska wielokrotnie podkreśla, że najlepszym prezentem jaki możemy dać swoim dzieciom, jest zdrowie, i właśnie wokół tego założenia rozbudowana jest nowa książka. Z poradnika Healthy Mama dowiemy się również , jakie badania muszą wykonać kobiety w ciąży podczas kolejnych wizyt u lekarza, dlaczego ważne jest opracowanie własnego planu żywienia, oraz jaki wpływ na organizm ciężarnej kobiety mają poszczególne minerały i witaminy. Oprócz tego w nowej książce Anny Lewandowskiej znajdziemy znakomite przepisy dla kobiet w ciąży oraz plany treningowe na każdy trymestr ciąży.

Ania nie zmusza kobiet do rygorystycznych diet oraz wycieńczających treningów. Jej zdaniem ciąża to okres, w którym najbardziej potrzebujemy spokoju i bliskości, a jedzenie powinno być nie tylko świeże i zdrowe, ale również smaczne! Dlatego wśród propozycji kulinarnych Anny Lewandowskiej znajdziemy dużo przepisów na ryby (bogate w kwasy omega-3), ciepłe śniadania i słodkości.

Książka Healthy Mama. Poradnik Zdrowej Mamy powstała przy współpracy z ekspercką wiedzą dra n. med. Jacka Szymańskiego, dra n. biol. med. Patrycji Szachty, trenera personalnego i dietetyki Edyty Litwiniuk oraz specjalisty ds. żywienia Łukasza Sieńczewskiego. Wisienką na torcie wśród cennych porad medycznych, dietetycznych i treningowych są przepiękne zdjęcia Anny Lewandowskiej w ciąży. Jak wiadomo, 4 maja trenerka urodziła córkę, Klarę Lewandowską. Zaglądając do jej nowej książki możecie dowiedzieć się, jak wyglądały przygotowania do przyjścia na świat dziewczynki.

WYBRANE DANIA ANNY LEWANDOWSKIEJ DLA KOBIET W CIĄŻY z książki Healthy Mama w naszej GALERII>>