Jeśli myślisz o pięknych, równych zębach bez konieczności odczuwania dyskomfortu i ponoszenia wysokich kosztów idealnym rozwiązaniem będą dla Ciebie nakładki Brightalign. Niewiele osób wie, że aparaty ortodontyczne bardzo się zmieniły w ostatnich latach, a na rynku z powodzeniem funkcjonuje skuteczna i tańsza alternatywa dla metalowych drutów i niewygodnych szyn.

Brightalign to nowy sposób leczenia wad zgryzu. Zamiast metalowych elementów stosuje się nakładki z cienkiej przezroczystej folii, niezauważalne przez otoczenie a jednocześnie bardzo skuteczne w poprawianiu estetyki . Ich zaletą jest wykonanie z miękkiego materiału, bez elementów metalowych do mocowania czy skręcania, przez co są wygodne, nie drażnią błony śluzowej, nie powodują odczucia bólu i gniecenia w jamie ustnej. Można je zdejmować do jedzenia, nie ma więc ograniczeń co do diety i rodzaju spożywanych pokarmów.

Także czyszczenie zębów i utrzymanie higieny przebiega bezproblemowo. Brightalign są łatwe do utrzymania w czystości – w każdym momencie użytkownik może je wyczyścić myjąc wodą i pastą do zębów.

Przezroczysty aparat ortodontyczny Brightalign pozwala na bezstresową komunikację, nie wyłącza z aktywnego funkcjonowania zawodowego i prywatnego. Nakładki nie szpecą i nie rzucają się w oczy. To metoda komfortowa i mniej uciążliwa od tradycyjnego drutowania.
Jak rozpocząć leczenie? Podobnie jak w przypadku tradycyjnych aparatów ortodontycznych, przed rozpoczęciem leczenia ortodonta przeprowadza badanie, robi zdjęcia i wyciski łuków zębowych lub cyfrowe skany zębów. Na podstawie zebranych danych ortodonta przygotowuje cyfrową wizualizację dla pacjenta jak będzie przebiegał cały proces leczenia.

Hitem jest wcześniejsze przygotowanie pełnego zestawu  nakładek na cały okres korekty zębów. Dzięki temu w odróżnieniu  od konwencjonalnych aparatów ortodontycznych redukujemy ilość wizyt kontrolnych do dwóch maksymalnie czterech. Nakładki są wymieniane średnio co dwa tygodnie i powinny być noszone przez 22 godziny na dobę. Wszystko zgodnie z planem i wizualizacją ustaloną przez ortodontę. W naszej aplikacji istnieje możliwość sprawdzenia postępu leczenia.
Brightalign skutecznie korygują uśmiech w czasie krótszym od standardowego leczenia, ale długość terapii zależy od wady zgryzu oraz dyscypliny pacjenta.

Jak rozpocząć przygodę z Brightalign? Na naszej stronie www.Brightalign.dental znajduje się lista rekomendowanych klinik. Jeśli żadna z nich nie znajduje się w pobliżu, skontaktuj się z nami.

Rewolucja jaką szykuje Brightalign na polskim rynku to punkty skanowania, w których potencjalni pacjenci, za pomocą aplikacji mogą wykonać podstawowe zdjęcia i skan twarzy w technologii 3D wprowadzić swoje dane i przesłać do centrali Brightalign. W tej chwili  w Warszawie, na Poleczki 35 działa już pierwszy punkt skanowania, wkrótce kolejny zostanie otwarty w Warszawie a kolejne w 14 największych  miastach Polski. W informacji zwrotnej pacjent otrzyma dane kwalifikacji, czasu i kosztu leczenia oraz adres do najbliższej klinki.

Co istotne, pierwsza, wstępna ocena jest bezpłatna a całkowity koszt leczenia można rozłożyć na raty. Przewidywalne miesięczne koszty leczenie wynoszą ok 220 zł.